Najlepšie kasína

Tipy na výherné automaty – čo robiť a čo nie

Je to samozrejmosť medzi ľuďmi, ktorí prevádzkujú živé kasína aj online kasína, že ľudia radi hrajú hracie automaty.

To prirodzene vedie hráčov k otázke: „Ako vyhrávate na hracích automatoch?“ „Existujú systémy na vyhrávanie na hracích automatov?“.

Všetko je to otázka náhody. Neexistujú žiadne stratégie podobné blackjacku. Kurzy na hracích automatoch sa nemenia. Neexistuje nič, čo by ste mohli legálne urobiť, čo by zmenilo výsledok, aj keď podvodníci niekedy uspeli, ale aj to iba dovtedy, kým ich chytili, nezatkli a nezavreli do väzenia. Existujú však postupy, ktoré vám pomôžu vyťažiť z hier maximum.

TIPY NA HRACIE AUTOMATY

  • Uistite sa, že ste stavili dosť na to, aby ste mohli získať jackpot
  • Vyberte si hry, ktoré zodpovedajú vašim cieľom a hráčskej osobnosti
  • Hrajte vždy v rámci svojho rozpočtu
  • Vyskúšajte online sloty
  • Využite výhody bonusov a propagačných akcií
  • Vyhľadajte ukážky hier a uvidíte, ako hra funguje

ROZLIŠUJTE JACKPOTY

Na progresívnych hracích automatoch sa percento z každej stávky pripočíta k jackpotu alebo jackpotom. Výherné automaty s tromi valcami majú zvyčajne jeden progresívny jackpot na najvyššiu výplatu a na to, aby ste sa kvalifikovali, musíte staviť MAXIMUM.

Napríklad na výherných automatoch s tromi mincami nemôžete vyhrať progresívne, ak stavíte iba jednu alebo dve mince. Namiesto toho vynesenie kombinácie najvyššieho jackpotu na výhernú líniu prináša zníženú výplatu pri pevnej sume.

Jackpoty sú hlavnou udalosťou progresívnych hráčov a okrem týchto jackpotov sú hry zvyčajne lacnejšie ako iné hry.

Neuspokojte sa s horšie platiacimi hrami. Uistite sa, aké stávky sú nevyhnutné na to, aby ste mohli získať jackpoty. Ak si tieto stávky nemôžete dovoliť, vyberte si inú hru.

VYBERTE SI HRY, KTORÉ SPĹŇAJÚ VAŠE CIELE

Hľadáte hry, ktoré vám poskytnú maximum príležitostí na jackpot, hry rozšírené o časté malé výhry alebo niečo medzi tým?

Hry s tromi valcami kladú väčší dôraz na ich najvyššie jackpoty, majú však nižšiu frekvenciu výhier a viac prehratých otočení. Dávajú vám najlepšiu šancu na veľké víťazstvo, ale tiež najlepšiu šancu na rýchle prehry.

Video automaty, ktoré obsahujú bonusy typu pick’em, majú zvyčajne vysoké frekvencie výhier s mnohými malými výhrami, ktoré vám poskytnú predĺžené hranie, ale menšiu šancu na veľký jackpot.

Počas roztočení zadarmo neuskutočňujete žiadne ďalšie stávky a môžete vyhrať čokoľvek až do najvyššieho jackpotu. Na roztočení zadarmo je však tiež možné nič vyhrať. Táto možnosť nulového bonusu vyvažuje možnosť väčších výhier, ako vidíte v bonusoch typu pick’em.

Je na vás, aby ste sa rozhodli, kde nájdete najvyššiu hodnotu – v šanciach na jackpot, v možnosti účasti hráčov v podobe bonusov typu pick’em alebo v podobe bonusu roztočenie zadarmo.

VŽDY HRAJTE V RÁMCI ROZPOČTU

Väčšina stretnutí s hracími automatmi bude mať za následok stratu peňazí a nemôžete s tým nič robiť. Niekedy vyhráte v automatoch a dokonca vyhráte vo veľkom. Užite si tie chvíle, keď prídu. Nikdy však nevsádzajte peniaze, ktoré si nemôžete dovoliť prehrať, a určite hrajte hry, ktoré zodpovedajú vášmu bankrollu.

Ako základné pravidlo by mal váš bankroll hazardu pokrývať 250 stávok, aby ste mali 90-percentnú pravdepodobnosť, že vydržíte tri hodiny.

Ak vstúpite do živého kasína alebo sa prihlásite do online kasína s 200 €, nemôžete si dovoliť hrať eurové automaty. Ak sa rozhodnete, že ich napriek tomu chcete vyskúšať a zistíte, že stratíte rýchlych 100 €, buďte pripravení buď odísť, alebo ísť so zvyšnými peniazmi do 50 centových slotov.

Hracie automaty nedávajú hráčovi príležitosť uzatvárať viac stávok v kombináciách ako kocky alebo ruleta alebo využívať stále sa meniace kurzy, ako to robia počítači kariet v blackjacku.

V konečnom dôsledku sa však kurzy na výherné automaty nemenia, rovnaké pri každom otočení. Najkreatívnejšie systémy môžu byť zábavné, ale nemôžu z vás urobiť stáleho víťaza.

VYSKÚŠAJTE ONLINE AUTOMATY

Hlavní výrobcovia výherných automatov, ktorí dodávajú hry do živých kasín, tiež distribuujú svoje hry online. Pri kontrole online hier nájdete sloty od spoločností International Game Technology, Scientific Games, Aristocrat Technologies a ďalších známych výrobcov hier.

Existuje však nové plemeno herných dizajnérov, ktoré sa na online trh pozerajú ako prví. NetEnt, ReelPlay, NextGen a ďalší vkladajú kreatívne prvky do online hry. Video automaty v živých kasínach a online automaty sú veľmi podobné. Programujú sa rovnako, pričom čísla z generátora náhodných čísel sú mapované na pozície valcov a bonusové možnosti.

Veľké, okázalé displeje s pohyblivými časťami sa dajú len ťažko prirovnať k hraniu online. Okrem toho môžu online návrhári výherných automatov popustiť uzdu svojej fantázii a poskytnúť vám kreatívne bonusové minihry.

Ak ste online a vaše obľúbené kasíno vás zaujme, vo všetkých ohľadoch si ho zahrajte. Vyskúšajte ale aj hry od neznámych tvorcov hier. Môžete nájsť nejaké úplne nové obľúbené automaty.

VYUŽITE VÝHODY BONUSOV A AKCIÍ

Mnoho online kasín ponúka bonusy iba na prihlásenie. Môžu existovať obmedzenia, ale niekedy uvidíte malý bonus aj bez vkladu finančných prostriedkov a väčšie bonusy, ak urobíte vklad.

Aby ste mohli niečo inkasovať, budete musieť využiť bonus na hranie. Nemalo by zmysel, aby vám kasíno dalo iba peniaze zadarmo bez toho, aby ste museli produkt vyskúšať.

Bonusové peniaze však môžete použiť na hranie hier, ktoré sa vám už páčia, alebo na vyskúšanie nových hier skôr, ako utratíte svoje vlastné peniaze.

Vo väčšine online kasín vás registrácia účtu zaregistruje do programu odmien pre hráčov. Ak ste aktívnym hráčom, sledujte vo svojej e-mailovej schránke špeciálne ponuky, ako sú zatočenia zadarmo alebo extra bonusové kredity.

Odmeny pomáhajú zvyšovať váš celkový výnos a začínajú bonusmi za registráciu, ktoré sú k dispozícii online hráčom, avšak nie všetky kasína ponúkajú rovnaké bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...