Najlepšie kasína

TOP 5 filmov z prostredia kasína

Bavte sa so Zlodejov Pittom a Clooneym alebo s mladým Delonom.

V piatich filmoch z prostredia kasína si vieme predstaviť čo všetko sa dá v kasíne zažiť. Predstavíme Vám TOP 5 filmov z prostredia kasína. Po ich pozretí v každej bytosti stúpne túžba po hre a vyhrávaní v kasínach. Túto možnosť Vás následne ponúkajú online kasína a nemusíte tak fyzicky chodiť do kamenných kasín, čo určite každému ušetrí čas.

5. Melódie podzemí

Tento film Melódie podzemí bol publikovaný v roku 1963. Film nehovorí o taktikách hry a legálnom hraní v kasínach, ale skôr o tej nelegálnej stránke. Vykradnutou kasína. Hrdinovia tohto filmu mali dokonalé naplánované vylúpenia najväčšieho kasína, ale melódia podzemí hrá pieseň, ktorú nik nedokáže predvídať. Síce tento film nie je prioritne o kasínach, určite stojí za to. Jeho klasické spracovanie v sebe ukrýva aj romantickú zápletku a film veľmi dobre ukazuje ponaučenia do života, ktoré sa nám môžu hocikedy zísť.

4. Bláznivá výhra

Španielsky film natočený v roku 2012 sa nám snaží popísať život človeka, ktorý sa pokúša privyrobiť si v hazarde. Konkrétne v rulete. Najlepšie na tomto filme je, že hlavnému hrdinovi sa to podarí. Tento film aj preto patrí do TOP 5 filmov z prostredia kasína. Nájde systém akým ruletu vyhrávať a tým si odnáša z kasín vysoké čiastky peňazí. Ďalšou zaujímavosťou o tomto filme je, že je natočený podľa skutočnej udalosti. Rodina Pelayo objavila tento systém rulety, ktorý nie je v zápore s jej pravidlami.

3. Casino Royale

Táto klasika publikovaná v roku 2006 sa točí okolo pokru. Proti svojim nepriateľom si zasadne sa pokrový stôl James Bond a keďže ešte nemá povolenie zabíjať musí využiť svoje schopnosti v hraní pokru. Týmto filmom sa môžete inšpirovať pri hraní hier v online kasínach či kamenných kasínach

2. Dannyho parťáci

Tento film s hviezdnym obsadením Georgom Clooneym alebo Bradom Pittom je klasika ktorá určite patrí na zoznam filmov, ktoré človek musí vidieť. Síce ich hlavným cieľom je kasína vykradnúť a ísť za peniazmi po tej nelegálne stránke, tak určite si hráči nájdu scény, ktoré im môžu čo to pomôcť pri bežných hrách v kasínach. Platí tu jeden fakt, že na to, aby ste vyhrávali potrebujete dokonalý plán a samozrejme aj trochu šťastia. 

1. Oko Berie

V tomto filme, ktorý vyšiel na filmový trh v roku 2008 nám autor ukazuje ako si študent môže zarobiť peniaze. Aj keď pre študenta asi nie je ideálna voľba hazard, tak je určite aspoň zaujímavá. Je to ďalší film. Ktorý nám ukazuje vymyslenie systému s maximálnymi výhrami v každom kole. 

Ak chcete zažiariť v kasíne ako títo hrdinovia z filmov, tak neváhajte a navštívte online kasíno a môžete si poznatky z týchto filmov vyskúšať na vlastnú päsť.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne! 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...