Najlepšie kasína

Top 7 faktov o automatoch, ktoré by ste mali vedieť

Hracím automatom sa nevyhnete. Niet divu, že kasínové automaty, vybavené lákavými funkciami, ktoré ponúkajú až tisícky možných výherných línií, sa stali jednou z najobľúbenejších možností hráčov na celom svete.

Napriek ich popularite však stále existuje niekoľko vecí, ktoré hráči o týchto zábavných kasínových automatoch nevedia. Pozrime sa nižšie na 10 zábavných faktov o automatoch, o ktorých ste možno nevedeli.

Sloty nemôžu byť „studené“ alebo „horúce“

Koncept, kedy sa automaty menia na horúce a studené v závislosti od frekvencie odmeňovania, je medzi hráčmi jednoducho mylný. V súčasnosti moderné hracie automaty používajú na určenie svojich výsledkov generátor náhodných čísel (RNG).

RNG je počítačový program, ktorý generuje tisíce náhodných čísel za sekundu a je zodpovedný za výsledok valcov.

Výherné automaty boli vyvinuté už v roku 1891

Aj keď sa video automaty zdajú byť moderné a inovatívne, tento typ hier existuje už desaťročia, pričom prvý automat bol vyvinutý už v roku 1891!

Počas prvých rokov obsahovali prvé hracie automaty balíček s 52 kartami. Hráči umiestnili svoj nikel do automatu a potom dostali výplatu na základe pokerovej kombinácie, ktorú automat vyprodukoval. Pre vývojárov stroja však bolo stále ťažké vymyslieť spôsob, ako udržať výsledky náhodné a čisto náhodou.

Po 4 rokoch pokusov o vývoj produktu vynašiel Charles Fey automat, ktorý sa viac podobá modernému automatu. Začlenil systém troch bubnov, ktorý mal namiesto 52-kartového balíčka len 5 symbolov. V dôsledku toho bolo oveľa jednoduchšie štandardizovať výplaty.

Automaty majú veľa mien v rôznych krajinách

Hoci názov „automaty“ je pre väčšinu Európanov bežný, v iných krajinách sa táto kasínová hra v skutočnosti nazýva rôznymi názvami. Napríklad v Austrálii sa sloty bežne nazývajú „pokies“.

Na druhej strane vo Veľkej Británii sa hracie automaty väčšinou označujú ako ovocné automaty, pretože väčšina pozemných automatov v krčmách v prvých dňoch obsahovala symboly ovocia. Škóti navyše automat na ovocie nazývajú „puggy“, zatiaľ čo Japonci automaty nazývajú „pachinko“.

85 % príjmov kasín pochádza z automatov

Výherné automaty sú známe ako chrbtica kasínového priemyslu a predstavujú 85 % jeho príjmov na celom svete. Vzhľadom na dopyt kasína vždy prichádzajú s inovatívnymi dizajnmi a témami pre kasínové automaty, aby prilákali viac hráčov.

S rozmachom online kasín ponúkajú dizajny a formáty automatov v súčasnosti množstvo možností! Od klasických ovocných automatov s tromi valcami až po moderné video automaty so stovkami výherných línií a ďalšími vzrušujúcimi funkciami, nikdy vám nedôjdu možnosti, z ktorých si môžete vybrať. Tu na Slots.io si môžete prezerať široký výber rôznych automatových hier.

Najväčší jackpot v automatoch má hodnotu 39,7 milióna dolárov

V roku 2003 vložil 25-ročný softvérový inžinier z Los Angeles 75 libier do automatu Megabucks a prekvapivo vyhral 39,7 milióna dolárov. Najnovšiu výhru však získal Jon Heywood z Veľkej Británie, ktorý prekonal Guinessove rekordy výhrou 13,2 milióna libier v online hre na automatoch.

V niektorých krajinách sú sloty nezákonné

Akokoľvek zábavné môžu byť automatové hry, existuje veľa krajín, ktoré ich zakazujú kvôli ich vysoko návykovej povahe. Aby sa to presadilo, Telekomunikačný regulačný úrad Spojených arabských emirátov monitoruje všetok internetový obsah a zakazuje prístup do online kasín.

Existujú profesionálni hráči výherných automatov

Rovnako ako iné kasínové hry, ako je poker a baccarat, existuje veľa hráčov, ktorí hrajú online automaty celý deň, každý deň. Hoci je to pre väčšinu skôr hobby, niektorí hráči berú automaty vážne a takmer profesionálne.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...