Najlepšie kasína

Treasures of Asgard

Vedeli ste, že Asgard je svet fantázie, ktorý mnohí severskí bohovia používajú ako svoj domov? Treasures of Asgard je online výherný automat vytvorený eGaming na základe severskej mytológie. Vizuálne prvky tomto výhernom automate sa nám veľmi páčia, pretože vyzerajú ako starodávne ilustrácie v zaujímavých farbách.

Treasures of Asgard má 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií. V tejto hre je desať zaujímavých štandardných symbolov – obrovský had, vlk, štyria bohovia a štyri hracie karty vyrobené v špecifickom severskom štýle. Divoký symbol je Loki, slávny severský boh. Toto je symbol, ktorý sa počíta ako akýkoľvek bežný symbol, ak sa nachádza vo výhernej línii. Keď vytvoríte výherné kombo s divokým symbolom, výhra sa vynásobí dvoma. Bifrost slúži ako bonusový symbol Scatter. Ak chcete spustiť 10 roztočení zadarmo, vytočte 3 Scatter symboly na jednom zatočení a spustíte bonusovú minihru!

Nízke stávky, ale zaujímavé výhry

Tento fantasticky vyzerajúci automat má niekoľko pôsobivých dizajnových funkcií a zlepšujúcich hrateľnosť. Chceli by sme , aby boli maximálne stávky vyššie, ale pre väčšinu hráčov by to malo byť v dostačujúce. Vďaka širokej škále bonusových funkcií vyniká výherný automat Treasures off Asgard od mnohých podobných hier.

Bonusy Treasures of Asgard

Tipsport prináša všetkým novým, ale aj stálym hráčom online kasíne veľmi zaujímavé bonusy, a to až do výšky 100% prvého vkladu či rôzne iné. Kasíno ponúka stále nové a nové promoakcie, ktoré sa jednoznačne oplatí využiť.

 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...