Najlepšie kasína

Turbo 27

Ak máte chuť navštíviť miestne kamenné kasíno, kde si môžete dopriať arkádové hry na automatoch zo starej školy, vyskúšajte hru, ktorá ponúka rovnaké zážitky priamo na vašom počítači v online kasíne!

Turbo 27 od Kajot Gaming je jednou z takýchto retro výherných automatov, plná symbolov navijakov zo starej školy a niekoľkých originálnych bonusov, ktoré trochu okorenia. Vďaka skutočným stávkam a skutočnej zábave by sa ľahko mohol stať vašou novou obľúbenou zábavou.

Ak ale potrebujete viac informácií, aby ste sa rozhodli, prečítajte si našu úplnú recenziu o Turbo 27 a sami sa rozhodnite, či to máte vyskúšať.

Od začiatku jasný retro vesmír

Turbo 27 sa drží veľmi základných prvkov herných automatov, čo znamená niekoľko rotujúcich valcov pokrytých rôznymi symbolmi, ktoré sa vznášajú na abstraktnom pozadí.

Grafika hry je napriek tomu veľmi decentná, za mohutnými valcami sa zdanlivo pohybujú čierne a fluoreskujúce fialové tvary. Nie celé herné univerzum ako také, ale jasný retro pocit, ktorý veteránski hráči určite ocenia.

Zvukové efekty sú na rovnakej úrovni s grafikou, retro a jednoduché. Stručne povedané, Turbo 27 vyniká svojou ultra klasickou a zároveň zábavnou atmosférou – dostatočnou na to, aby zaujala pozornosť väčšiny hráčov.

Začíname

Turbo 27 sa riadi klasickými pravidlami hry Kajot Gaming. Hrateľnosť je dosť jednoduchá na to, aby úplní začiatočníci vo svete výherných automatov mohli veľmi rýchlo začať a vyhrávať bez ohľadu na úroveň svojich skúseností.

Hra obsahuje tri valce, každý s tromi symbolmi, a vôbec žiadne výherné rady. Namiesto toho sa výherné kombinácie, ktoré sa objavia kdekoľvek na obrazovke, vyplácajú podľa veľkosti vašej stávky a typu zoradených symbolov. Prepínače (+) a (-) umiestnené v dolnej časti obrazovky hry vám umožnia upraviť veľkosť stávky na každú líniu. Pamätajte, že väčšie stávky prinesú v budúcnosti väčšie potenciálne peňažné odmeny.

Stlačením stredného tlačidla Štart začnite svoju hru a sledujte otáčajúce sa valce. Po každom úspešnom otočení sa automaticky spustí mini tipovacia hra, ktorá vám dá šancu zdvojnásobiť vašu výhru. Správne odhadnite farbu skrytej karty, ale buďte opatrní, pretože nesprávna odpoveď vás vráti späť na valce s prázdnymi rukami. Prípadne vyskúšajte režim automatického štartu, aby ste mohli hrať na autopilote, zatiaľ čo sa valce točia samy dokola.

Špeciálne bonusy

Zábava by nebola kompletná s niektorými špeciálnymi funkciami, ktoré by priniesli čerstvý vzduch do obvyklej stávkovej rutiny.

Napríklad zelený symbol Jokera má tú zvláštnosť, že je schopný okamžite nahradiť ktorúkoľvek inú ikonu. To znamená, že vám môže pomôcť vysadiť veľa ďalších výherných kombinácií na valcoch naraz. Žolík je tiež najcennejší zo všetkých symbolov, pretože znásobuje vašu stávku na každý riadok o 200x.

Tiež si všimnete tri neobvyklé symboly valcov, ktoré obsahujú písmená TU, R a BO. Netreba dodávať, že je potrebné ich zoradiť, aby sa vytvorilo slovo „Turbo“, aby sa mohol spustiť bonus vo forme desiatich otočení zadarmo. Počas týchto bezplatných hier symbol R znásobí všetky vaše výhry o dve.

Dobré miesto pre nováčikov

Turbo 27 je dobrou ilustráciou toho, ako by mala vyzerať klasická retro automatová hra. Farebný vesmír so známymi symbolmi valcov, jednoduchá hrateľnosť doplnená niekoľkými bonusovými symbolmi, vďaka ktorým majú hráči z dlhodobého hľadiska záujem. Žiadne ozdoby, iba zábava a vysoké stávky.

Ambicióznejších hráčov by mohla mrzieť napríklad absencia Scatterov alebo samostatných bonusových kôl v Turbo 27, ale začiatočníci získajú pri hraní tejto hry skvelý prvý dojem o tom, aké je hranie automatov.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čítajte viac podobných článkov...

Čo je to RTP

Čo je to RTP

Ak radi hráte online automaty alebo ste v tejto hre nováčik, možno ste už počuli o pojme RTP a zaujímalo vás, čo pre vás ako

Čítajte viac»
Vývoj online automatov

Vývoj online automatov

V mnohých ohľadoch je globálny trh ako kasíno. Zriedka vieme predpovedať, čo bude rásť v popularite a čo upadne do tmy, aj keď pre oboje

Čítajte viac»
Prečo sú automaty fenoménom

Prečo sú automaty fenoménom

Automaty sú jednou z najobľúbenejších hier v kasínach a lákajú milióny hráčov na registráciu účtov v online kasínach. S históriou siahajúcou až do roku 1800, sa

Čítajte viac»