Najlepšie kasína

Ultimate Crystals

Hodnotenie online automatu Ultimate Crystals: 8,3/10

  • Dojem, hudba a vzhľad: nápaditý, farebný dizajn drahokamov s elektronickou hudbou v pozadí
  • Šanca na výhru: výplatnosť automatu je 95 %
  • Zábavnosť: originálny motív a výherné efekty vám nedovolia odísť a prinášajú radosť z hry

Zbierajte diamanty a vyhrávajte

Ultimate Crystals obsahuje päť valcov s tromi smybolmi na každom z nich. Tento automat nájdete v Synottip kasíne, DOXXbet kasíne, Tipsporte a dokonca aj vo Fortune. Výhru vám môžu priniesť kombinácie 3 – 5 rovnakých symbolov, ale náhradou wild symbolom. Šťastie v tejto hre môžete skúšať na počítači, tablete a telefóne.

Divoký symbol umocní váš herný zážitok

Automat obsahuje 5 valcov, kde sa striedajú farebné kryštály, pričom najhodnotnejší z nich je diamant v zlatej farbe. Farebný dizajn Ultimate Crystals s drahokamami a s elektro hudobným sprievodom v pozadí je príjemným spestrením hráčskeho dobrodružstva.

V hornej časti obrazovky sa nachádza informačný panel, dokážete si v ňom upravovať hlasitosť či zväčšovať hraciu plochu na fullscreen zobrazenie. V spodnej časti sa nachádza štandardné štartovacie tlačidlo a možnosť autoštartu, rovnako tak tam nájdete aj prehľad o kredite, stávkach či výhrach.

V Ultimate Crystals sa výhry vyplácajú zľava doprava, ale aj sprava doľava. Wild symbol funguje štandarde, a teda nahrádza akýkoľvek iný symbol, výnimkou je to, že sa zobrazuje všade okrem prvého valcu. Ak sa aktivuje Wild symbol, ostatné valce ostávajú stáť a zvyšné sa respinujú – teda sa automaticky spustí free spin.

Ako funguje respin?

Ak budete mať šťastie a počas respinu sa objaví Wild symbol opäť, nahradí nejaký symbol na valci, ktorý opäť zastane a vykoná ďalší respin. Následne sa môže stať, že sa objavujú ďalšie dva wild symboly, ktoré spúšťajú ďalšie respiny. Počas respinu sú výhry rovnaké stávke, ktorú ste za daný spin použili.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...