Najlepšie kasína

Valley of the Gods Slots

Aj keď existuje veľa panteónov bohov zo starovekého sveta, na tých z ďalekej egyptskej minulosti je niečo obzvlášť zaujímavé. Príbehy týchto bytostí nemusia byť také známe ako príbehy z gréckej mytológie alebo severských legiend, ľudia však stále trochu poznajú mená niektorých najdôležitejších postáv starovekého náboženstva, ako sú Ra, Anubis a Osiris . Príbehy, ktoré nesú tieto mená, sa vyrábajú dodnes, a to aj v populárnych filmoch a televíznych šou, ako je napríklad Stargate.

Jedná sa o tú istú skupinu mocných božstiev, ktorá stojí na prvom mieste v hre Valley of the Gods od Yggdrasila. Táto nová ponuka bude obsahovať rovnaké klasické egyptské motívy, aké hráči spoznali a láska, rovnako ako nádherná grafika, ktorú sme všetci od tohto poskytovateľa softvéru očakávali. Nájdete tu však aj niekoľko skvelých špeciálnych funkcií a tajomstiev, ktoré by z tejto hry mali urobiť zaujímavú hru, ktorú môžu hráči vyskúšať.

Ikonické snímky predstavujú scénu

Na obrázkoch ukážky vyzerá táto hra úplne nádherne, čo však vzhľadom na to, čo tento dodávateľ v minulosti priniesol, nie je ničím prekvapením. Hráči môžu očakávať, že uvidia všetky snímky, ktoré od hier založených na starovekom Egypte očakávajú, vrátane veľkých sôch bohov na každej strane valcov a pieskového starodávneho vzhľadu celého prostredia.

Rovnako ako v prípade ostatných strojov spoločnosti Yggdrasil plne očakávame, že hráčom na ich webových stránkach bude sprístupnená hra o bezplatnú verziu tohto zariadenia, čo pravdepodobne bude platiť aj v mnohých online kasínach, kde je táto hra tiež k dispozícii, aby môžete si to otestovať skôr, ako sa rozhodnete minúť skutočnú hotovosť. Hra bude plne optimalizovaná pre mobilné zariadenia, pričom budú podporované zariadenia iPhone aj Android. Bola tiež postavená na novej platforme iSENSE 2.0+ a poskytuje čistejšie, minimalistické používateľské rozhranie, ktoré uľahčuje navigáciu v týchto hrách na mobilných zariadeniach.

Valce

Video automat Valley of the Gods je päťvalcový automat, ktorý začína s trochu jedinečným rozložením 1-3-5-3-1 pre svoje valce. Toto je stroj na všetky spôsoby, ale počet spôsobov, ako môžete vyhrať, sa bude počas hry skutočne líšiť. Jeden aspekt, ktorý nie je prekvapujúci: symboly sú presne to, čo by ste od hry s touto témou očakávali, vrátane rôznych zvieracích hieroglyfov a obrázkov rôznych egyptských božstiev.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...