Najlepšie kasína

Vampire Bride

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 96%

Téma automatu: dobrodružná

Valce: 4-valcové

Upíri sú už od ich vzniku trendy a populárnou tematikou v príbehoch. Vimpire Bride je výherný automat od výrobcu Synot Games, českej akciovej spoločnosti pôsobiacej na českom, slovenskom i zahraničných trhoch hazardných hier. Nevesta upíra je hlavnou postavou v tomto výhernom automate a je vyobrazená skoro tak často ako Dracula samotný. Je to jedna z nových a zaujímavých tém pre hráčov výherných automatov.

Stávkovanie v hre

Stávkovanie v tomto výhernom automate je veľmi jednoduché. Jednoducho kliknete na pridanie alebo odobratie z výšky vašej stavenej sumy. Vyberiete kolo pre zatočenie a hráte. Najnižšia peňažná hranica pre jednotlivé zatočenia je iba 0,20 centov, zatiaľ čo tí z vás, ktorí sú si vo svojich zatočeniach a schopnostiach o čosi istejší môžu riskovať vysoký limit 100 eur. RTP Vampire Bride automatu, tak ako u väčšiny od výrobcu Synot Games, je pomerne vysoké a to až 96 percent.

FREE spiny vo Vampire Bride

Free spiny sú veľkou výhodou pri tejto hre. Symbol WILD v tejto hre nesmie chýbať a môže sa vám objaviť v skupine až štyroch symbolov naraz, čo by pre vás znamenalo slušnú výhernú šnúru na jednej kombinácií. Free spiny sú vám pripísané ak sa tri alebo štyri bonusy objavia na obrazovke. Popri skvelých free spinoch je pri  výherných automatov i funkcia Gamble (risk), vďaka čomu si môžete výhru zdvojnásobiť. Jedinou podmienkou je uhádnuť farbu pretočenej karty, vyberáte si iba medzi červenou alebo čiernou kartou. Nesprávnym tipom výhru strácate. Buď máte dvojnásobok alebo ste o všetko prišli.

Responzívny Vampire Bride

Hra je perfektne prispôsobená pre mobilnú aplikáciu, tablety a počítače, čiže hrať a zabaviť sa môžete kdekoľvek. Tento výherný automat je trochu raritou medzi výhernými automatmi lebo má len štyri valce v štyroch radoch, čo vysvetľuje aj hojnosť výhier vytočených práve na tomto výhernom automate Vampire Bride.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...