Najlepšie kasína

Vernostný bonus 2021

Je všeobecne známe, že zisk nového hráča je oveľa jednoduchší ako si udržať stáleho hráča v svojom online kasíne. Práve preto mnohé kasína prichádzajú s bonusom, akým je vernostný bonus, ktorý si v našom článku na online-kasina.sk rozoberieme trochu bližšie.

Týmto spôsobom sa kasína starajú o svojich aktívnych a verných hráčov pri ich hraní. Každé kasíno si vernostné bonusy určuje samo a mnohokrát i špecificky pre rozdielne typy hráčov na základe toho čo preferujú, ako často hrajú a ako dlho sú aktívnym hráčom daného kasína. Preto sa podoby bonusov sa na základe toho veľmi líšia, hráč ich môže dostať ako free spiny (voľné točenia) na hracích automatoch, víkendové bonusy, akcie personalizované na jednotlivých hráčov ako narodeninový a meninový bonus a rôzne ďalšie akcie.

Odporúčanie inému hráčovi a získanie vernostného bonusu

Hráč tiež môže získať vernostný bonus na základe jeho odporúčania inému hráčovi, ktorý sa potom v danom online kasíne registruje, získa tým registračný bonus a navyše bonus získa i už aktívny hráč, ktorý ho odporučil. Tento druh vernostného bonusu ponúkajú kasína iba zriedkavo.

Vernostné body a vernostný bonus

Mnoho kasín naopak funguje na zbieraní istých vernostných bodov, ktoré dokáže neskôr premeniť na odmeny v podobe kreditu na danom online kasíne. Tieto body hráč zbiera počas hrania svojich kasínových hier. Platí, že čim viac hráč počas mesiaca hrá, tým viac bonusov môže nazbierať a to znamená vyššiu odmenu. Rozptyl získaných bodov sa líši a každé kasíno ma presne určený rozptyl získaných bodov na určité odmeny. Odmena býva najčastejšie peňažná, no zriedkavo, ak je hráč veľmi aktívny a hraje o razantne vyššie sumy ako je medzi hráčmi bežné, tak je i vo forme rôznych zájazdov alebo dovoleniek.

Vernostný bonus slúži na prejavenie dôvery a poďakovania danému hráčovi, ktorý je v online kasíne aktívny a vkladá tam svoje peniaze a čas. To naznačuje, že sa oplatí byť hráčom jedného kasína a hrať najlepšie ako viete.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujal vás vernostný bonus a radi by ste si ho vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...