Najlepšie kasína

Vernostný program Benefit club

Vernostný program Benefit club od SynotTip

Tento vernostný program Benefit klub je špeciálne navrhnutý pre každého nového hráča, ktorý sa zaregistruje na web stránke kasína SynotTip alebo na mobile v mobilnej aplikácií SynotTip a tiež na stávkových  a VLT termináloch.

Tento vstupný bonus sa aktivuje až po úspešnom dokončení registrácie. Bonus v hodnote sto percent prvého vkladu a až do výšky 1500 eur je veľkým lákadlom pre mnohých začínajúcich i už skúsených hráčov. Do desiatich dní od úspešnej registrácie stačí uskutočniť prvý vklad so správnym promo kódom na svoj stávkový účet, inak nastane exspirácia vstupného bonusu.

Minimálna výška vkladu

Minimálna výška prvého vkladu je jedno euro, ale k tomu aby sa hráčovi aktivovali aj free spiny je potrebný minimálny vklad 50 euro. Prvý vklad je veľmi dôležitý, keďže určí výšku Vstupného bonusu.

Po ukončení vkladu musíš v online kasíne zahrať aspoň za 30 násobok hodnoty bonusu, aby si splnil podmienky získania. Jednotlivé typy hier sa zarátavajú do plnenia podľa nasledovného vzorca:

  • Valcové hry /sloty/ – 100 %
  • Ruleta – 20 %
  • BlackJack 10 %

Už po uzatvorení stávok za prvých 20 percent z celkovej sumy potrebnej na splnenie podmienok získaš 2é percent hodnoty Vstupného bonusu. Bonus je teda pripísaný v piatich častiach po častiach.

K dispozícií je až 640 free spinov (voľných pretočení) podľa výšky prvého vkladu na účte. Free spiny sa priradia k hráčovi podľa zadaného promo kódu pri prvom vklade na konto v online kasíne SynotTip. Free spiny sa aktivujú len so správnym promo kódom, preto si treba vybrať ten správny promo kód z pomedzi všetkých uvedených v tabuľke.

Výška vkladu

Free spiny

Promo kód

50-300

80

bonus80

301-600

200

Bonus200

601-900

340

Bonus340

901-1200

500

Bonus500

1200+

640

Bonus640

Pretočenia bez rizika?

Prvých 50 pretočení je pre Vernostný program Benefit klub úplne bez rizika. Aktivujú sa automaticky po registrácií a ponúkajú ti možnosť zahrať si 50 pretočení v celkovej hodnote 10 eur bez rizika straty vlastných peňazí.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...