Najlepšie kasína

Vikings Video Slot

Zamerajte sa na hru

Táto 3-radová videohra s 5 valcami ponúka 243 spôsobov, ako vyhrať. Týmto sa však príbeh nekončí. Táto hra má pre hráčov oveľa viac vzrušujúcich funkcií a možností.

Materská spoločnosť HISTORY®, A + E Networks®, ktorá je populárnou zábavnou a mediálnou spoločnosťou, je jediným poskytovateľom licencie na čokoľvek, čo sa týka televíznej šou Vikings. Nenechajte si ujsť príležitosť zažiť trochu vzrušenia a zábavy s postavami z predstavenia v tejto epickej hre.

Grafika a zvuk

Niekoľko postáv televíznej šou sa zobrazuje ako symboly na valcoch v tomto video slote. Zahŕňajú Bjorna, Flokiho, slúžku Lagerthu a nebojácneho vodcu Ragnara Lothbroka. Snímky a zábery čerpali inšpiráciu z predstavenia.

Pravidlá stávkovania

Vikingovia sa môžu hrať od 20 do 100 € za roztočenie. Nastavenie stávky je jednoduché, pretože všetko, čo musíte urobiť, je prepínať rôzne hodnoty hore a dole pomocou tlačidiel pod valcami. Môžete tiež stlačiť tlačidlo Max stávka, ak chcete ísť na to v hornej časti stávok.

Hrateľnosť

Hra má sadu desiatich symbolov. Päť z nich má nízku hodnotu. Predstavujú ich zvyčajné hracie karty 10, J, Q, K a A, aj keď tu pokryté krvou a vyrobené z ocele. Ako značková a licencovaná hra môže Vikings používať niektoré zo slávnych postáv zo série pre symboly s vysokými platbami. Najlepšie platiacim symbolom je samotné logo Vikingov. Jeho hodnota je 0,5x za 5.

Tieto prémiové symboly sú na valcoch naskladané počas funkcie Free Spins a základnej hry. Neexistuje žiadny divoký symbol ako taký. Počas hry môžu hráči vidieť, že valec 3 je osvetlený farebným elektrickým poľom. Keď sa na tomto treťom valci objaví naskladaný vikingský symbol, všetky ostatné symboly sa transformujú na tento konkrétny symbol. Krása tejto hry spočíva v tom, že nemusíte spájať symboly Vikingov.

Medzi najzaujímavejšie funkcie video automatu Vikings patria funkcie Shield Wall a Hotspot spolu so symbolom Raid Spins.

Funkcia hotspotu

Ak sa na hotspote objaví symbol Vikingov, všetky ostatné vikingské symboly sa transformujú na tento prvý vikingský symbol, čo spustí funkciu hotspotu, ale musia pristáť na valci 3. O to je to ešte lepšie, že víťazstvá sa udeľujú v štýle Scatter, šanca na väčšie výhry!

 

Otáčanie zadarmo

Hra má tiež vzrušujúcu funkciu Raid Spins. To sa dá aktivovať, keď na valcoch pristanete 3 symboly Raid Spins. Valce sa potom rozšíria na 5 radov a 7 valcov, čo vám dáva ohromujúcich 78 785 spôsobov výhry. Ak by to nestačilo, získate tiež prístup k 3 Hotspotom a 7 Raid Spins na valcoch 3, 4 a 5, vďaka čomu budete mať ešte väčšie šance na výhru.

Záver

Jedná sa o slot strednej až vysokej volatility s ohromujúcou grafikou, pohlcujúcim soundtrackom a úžasnou sadou bonusových funkcií, ktoré si skutočne zaslúžia týchto divokých bojovníkov! Hráči môžu teraz vyhrať až 10 000-násobok svojho vkladu pri každom otočení raidu! Aj v základnej hre sa pozeráte na pôsobivých 607-násobok svojej počiatočnej stávky. Jedna z našich zatiaľ najlepších značkových hier, prečo tieto valce neroztočiť a zistiť, či sa na vás budú škandinávski bohovia usmievať.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...