Najlepšie kasína

Vstupný bonus 60 golden chipov na stolové hry – FORTUNA

Neodolateľná ponuka!

Vstupný bonus 60 golden chipov na stolové hry – FORTUNA. Zaregistrujte sa do online kasína Fortuna a užite si kopec zábavy pri hraní obľúbených. Pre nových hráčov pri registrácii získate vstupný bonus 60 golden chipov na stolové hry. Bonus je rozdelený na 3 časti.

V prvej časti je potrebné vložiť svoje peniaze na hráčsky účet a za každé vložené euro vám bude automaticky pripísaný 1 Golden chip, maximum free chipov je 20. Po prvom vklade získate za ďalšie dva vklady vám opäť pribudne bonus 20 golden chipov na stolové hry. S týmito chipmi si môžete zahrať napríklad ruletu, blackjack či poker! Fortuna sa vyjradrila, že svoju ponuku budú ďalej rozširovať a hráči sa môžu tešiť na nové hry!

Čo sú golden chipy?

Golden chipy sú bonusové žetóny na stolové hry. Prvý vklad pripíše 1 Golden chip za každé vložené euro, maximum získaných chipov je 20 golden chipov za každý vklad, maximálne však 3 vklady po 20 golden chipov, teda 60 golden chipov dokopy. Na bonus dáva Fortuna poidmienku, že musí byť prestávkovaná 20-krát. Získané Golden chipy je potrebné odohrať do 14 dní.

Využite vstupný bonus 60 golden chipov na stolové hry – FORTUNA!

Vyskúšajte si automaty zadarmo a zistite, ktorý je váš výherný!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...