Najlepšie kasína

Vtipné príbehy jackpotových výhercov

Jackpotové výhry v online ale aj kamenných kasínach dokážu meniť ľudské životy a pomáhajú splniť ich nedosiahnuteľné sny. Ako vo všetko, aj v kasínach a pri jackpotoch sa nájdu príbehy, ktoré hovoria o vyhraní jackpotu v online kasínach, ale sú natoľko vtipné, že sa o ne radi podelíme aj s vami. V tomto článku sa dnes pozrieme na niektoré neštandardné a vtipné príbehy hazardných hráčov, ktoré vám zlepšia náladu a vyčaria úsmev na tvári.

Snívali by ste niekedy o výhre jackpotu, keď ste sedeli na záchode? Nie! Ale to je presne to, čo sa jednému šťastlivcovi podarilo. Jackpot môžete vyhrať, keď to najmenej očakávate. Väčšina z nás, keď si prvýkrát zahrá kasínovú hru, nikdy neočakáva, že ihneď získa obrovskú výhru. Príbehy z online kasín, ktoré sa vám chystáme predstaviť, sa stali práve, keď to hráči najmenej očakávali.

Všetko sa stalo na záchode

Práve tento príbeh je jeden z tých najvtipnejších, ktoré sa nám kedy dostali pod ruku. Tento príbeh začína v kasíne VegasHero, v ktorom šťastlivec zo Švédska vyhral neuveriteľnú sumu 1,6 milióna švédskych korún v hre Divine Fortune od spoločnosti NetEnt. Iba 25-ročný hráč sa už chystal na vyplatenie svojej výhry, avšak rozhodol sa zahrať si ešte jedno kolo. Hráčovi sa na hracom automate začali otáčať valce na jdenom z jeho obľúbených automat, keď trafil to najvytúženejšie, jackpot. V tom čase práve sedel na záchode, keď sa na jeho valcoch objavila obrovskú suma, a to konkrétne 1 662 135,30 SEK.

Osemdenný víťazný zásah

Opäť jeden z veľmi zauímavých príbehov, ktorý zmenil život jedného Fínskeho hráča kasína. Tento príbeh sa odohral v kasíne Casumo. Fínsky hráč zmenil jeden maličký vklad 100€ na obrovskú výhru, ktorá by potešila nejedného hráča, a to krásnych 179 000€. Podarilo sa mu vybrať správne herné automaty v správny čas, a získať tak neuveriteľné výhry. Postupným hraním si za 8 dní urobil zo svojich 100€ už spomínaných 179 000€.

Štastná obedová prestávka

Život bežného stavebného robotníka sa v jeden osudný zmenil na nepoznanie. Počas obyčajného pracovného dňa sa rozhodol, že si počas obedovej prestávky zahrá svoje obľúbené kasíno hry. Ukázalo sa, že to bolo najlepšie rozhodnutie, aké mohol kedy urobiť. Pracovná prestávka mu jeho život zmenila na krásnu rozprávku. Hráč si zahral v BWIN kasíne herný automat Loot’en Khamun a vyhral najvyššiu jednorázovú výhru, ktorú za posledných 20 rokov niekto v kasíne vyhral. Verte či neverte, ale vyhral 3,8 milióna eura.

Za všetko môže pes

Aj tento príbeh sa odohral v kasíne Casumo, avšak tentokrát ide o hráčku zo Švédska, ktorá nevedal zaspať kvôli svojmu novému psovi. Zatiaľ čo ležala na posteli a pozerala televézor, hrala na svojom mobilnom telefóne herné automaty v online kasíne. Keď vyhrala, pôvodne si myslela, že vyhrala 131 švédskych korún, avšak neskôr si uvedomila, že táto suma je o pár núl väčšia, a to neuveriteľných 1,3 milióna!

Čas na Pizzu

Posledný z našich vybraných príbehov v tomto článku sa odohral v online kasíne Pokerstars, a to počas toho ako jeden z hráčov čakal na to, kým sa mu upečie pizza. Voľný čas, kým sa pizza piekla, využil tak, že siahol po svojom mobilnom telefóne  a otvoril si online kasíno. Podarilo sa mu vyhrať neuveriteľných 3,5 milióna eur.

Ako ste sa mohli v našom článku dočíťať, tak viete, že šťastie nepozná miesto ani čas. Sadnúť môže na hocikoho z nás. Vytvorte si aj vy svoj šťastný príbeh vyhratia jackpotu v kasíne a zahrajte si vaše obľúbené hry v niektorom z našich najlepších online kasín!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...