Najlepšie kasína

Výhry v slovenských online kasínach

Každý hráč vstupe do kasína, či už klasického kamenného alebo online kasína s istým rizikom, že stratí niečo hodnotné a odíde bez istej čiastky peňazí. Výhry v slovenských online kasínach sú síce časté ale limitované.  Pre hráčov je toto riziko vždy vyššie keďže kasína ponúkajú iba hry, ktoré mu poskytujú istú štatistickú výhodu voči hráčom.

A ako sa to teda robí tak, aby ste vyhrali ?

Predtým, ako chcete zvyšovať svoje šance na výhru pri hazardných hrách v online kasíne, treba myslieť na dve veci. Ako prvé si treba uvedomiť, že vy môžete zmeniť výsledok hry a po druhé, že je veľmi pravdepodobné, že skoro vždy sa pomýlite ak sa pokúsite do toho všetkého zahrnúť matematiku. Vďaka týmto dvom základným chybám si kasína dokážu privyrobiť každoročne miliardy eur.

Ako to zmeniť vo Váš prospech ?

Mnohé kasína povzbudzujú, až priam nabádajú hráčov, aby zmenili svoje stávky či zvýšili svoje šance na výhru. Príkladom je aj tlačidlo RISK na výhernom online automate, ktoré sa rozsvieti ak si vsadíte a vyhráte. Po tom vás kasíno vyzve aby ste si zahrali ďalšiu hru, kde je vám umožnené vyhrať extra virtuálne mince, pričom nemusíte vsadiť celú čiastku, ktorú ste predtým vyhrali. Na prvý pohľad sa to môže zdať lákavé a vzrušujúce, no iní si však uvedomia, že riskujú stratu toho, čo si zarobili za celé svoje predošlé hranie.

Teoretický výnos pre hráča v slovenskom online kasíne na výhernom automate je 75 percent. Výhra v slovenských online kasínach sa pohybujú v tomto rozmedzí. Hry vyvinuté po roku 2010 majú zvyčajne teoretické výnosy nad 90 percent ako si môžete pozrieť aj v našich jednotlivých recenziách na hry výherných automatov. Toto číslo je len odhad toho, koľko peňazí si ponechá hypotetický hráč, ktorý točí valcami automatu neustále po dobu niekoľkých rokov. Nie je to veľmi reálny odhad. Jedná sa o štatistické meranie, ktoré sa používa na posúdenie toho, aká priateľská je hra pre hráča.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...