Najlepšie kasína

Výplaty hracích automatov: Rozpis a percentá

Hracie automaty sú vzrušujúce a zábavné kvôli ich nestálosti. Šanca kedykoľvek vyhrať veľké výplaty je to, čo ich robí populárnymi v kamenných aj online kasínach. Ich príťažlivosť je neodolateľná, ale koľko toho viete o výplatnom pláne automatov?

Zmeňte spôsob, akým hráte výherné automaty. V tomto článku sa dozviete viac o tom, ako často odmeňujú výplaty, a jeho odkaz na percentá návratnosti hráčov (RTP)! Nájdete tu užitočné informácie o tom, ako môžete využiť výplatný plán hracích automatov.

Volatilita hry: Ako často vypláca automat?

Automat môže odmeňovať výplaty v rôznej miere. Môžete si urobiť predstavu o tom, ako často sa hra vypláca, vypočítaním jej volatility z údajov v rozvrhu výplat.

Volatilita hry sa vzťahuje na úroveň rizika spojeného s hraním určitého automatu. Automat, ktorý chcete hrať, možno rozdeliť do troch typov:

Hra s vysokým rizikom – Automaty s menšími výplatami, no prichádzajú s lukratívnymi bonusovými funkciami a vysokým RTP nad 96 %. Väčšinu času možno nevyhráte, ale výplaty sú obrovské a oplatí sa počkať.

Hra so stredným rizikom – Automaty s pomerne vysokou frekvenciou výplat, ale skromnejšími výplatami v porovnaní s automatmi s vysokou volatilitou. Mnoho bonusových funkcií si môžete užívať dlhšie so slušným rozpočtom.

Hra s nízkym rizikom – Automaty, ktoré ponúkajú výplaty nižšej hodnoty, ale častejším tempom. Tieto automaty môžete hrať s menším rozpočtom a stále získate výherné kombinácie v priemere každých päť až desať zatočení.

Teoreticky to môžete zistiť, ak poznáte frekvenciu kombinácií symbolov a kurzy alebo hodnoty, ktoré sú im priradené. Pozrite sa na rozdiel medzi výplatou výhernej kombinácie 4 a 5 symbolov na líniu.

Ak výhra 4 symbolov druhu má pomerne nízku výplatu, zatiaľ čo výhra 5 rovnakého druhu sa vypláca oveľa viac (10 až 15-násobok vkladu), potom hra na automate, ktorý hráte, má automat s vysokou variáciou. Navyše, ak je rozdiel medzi 3, 4 a 5 rovnakými symbolmi 3-5-násobok výplaty, potom je automat hrou so strednou alebo nízkou variabilitou.

Byť zodpovedným a informovaným hráčom je obrovský rozdiel vo výhre. Preto si pred hraním akéhokoľvek automatu skontrolujte výplatný plán!

Čo je to výplatný plán pre automaty?

V každej hre na automate je vždy šanca, že môžete vyhrať jackpot. Občas sa jackpot rozdelí medzi hráčov, ktorí ho hrajú v rovnakom čase. Príkladom sú progresívne automaty ako Megabucks v kasínach vo Vegas a Mega Moolah v online kasínach.

Aj keď ste ešte nedosiahli jackpot, hracie automaty z času na čas odmeňujú výplaty. Výsledky slotov sú ľubovoľne vytvárané generátorom náhodných čísel (RNG). Keďže sa však stále zaoberáme číslami, môžete si zmapovať výplatnú frekvenciu hry.

Harmonogram výplat hracích automatov je užitočným sprievodcom pri rozhodovaní, či hra vyhovuje vašim preferenciám v oblasti hazardných hier alebo nie. Môže vám tiež pomôcť rozhodnúť sa, ako hrať hru a vyhrať značné množstvo výplat.

Okrem toho je dôležité porozumieť rozvrhu výplat.

Môžete si napríklad vybrať, či budete hrať jednu, dve alebo tri mince na zatočenie v klasickej automatovej hre s tromi valcami. S výplatným plánom zistíte, že najvyššia výplata z jednej na dve alebo dve až tri mince môže výrazne naskočiť.

Navyše mnohé iné automatové hry majú rovnaké podmienky. Niektoré výherné automaty obsahujú progresívny jackpot, ktorý je dostupný iba stávkovaním pri maximálnej stávke. Len pri pohľade na výplatnú listinu budete vedieť, ako získať najlepšie výplaty v hre, ktorú hráte.

Čo je to percento výplaty slotu?

V rozvrhu výplat hracích automatov je jednou z vecí, ktoré nájdete, percento výplaty. Je to priemerná suma peňazí, ktorá vám bude vyplatená späť vo forme výhier v porovnaní so sumou, ktorú hráč stavil. Jednoducho povedané, je to návrat k percentu hráča z automatu.

Napríklad, ak hrací automat môže priniesť „mincu“ v hodnote 1 milión USD a vydá „mincu“ v hodnote 900 000 USD, potom má 90 % percento výplaty. To tiež znamená, že zvyšných 10% je domáca výhoda, ktorá ide kasínu ako jeho zisk.

Ako je rozvrh výplat prepojený s percentom výplaty?

Je jasné, že vyššie percento výplaty z automatov vás môže uprednostniť. Je to najzákladnejšie pravidlo pre všetky výherné automaty: čím väčší jackpot, tým menšia frekvencia výplat. To znamená, že na slote s a jackpot nad 5 000 USD, výplatu 80 až 200 mincí nedosiahnete tak často, pretože väčšina peňazí pôjde do fondu jackpotov.

Navyše, v výplatných plánoch bude časť jackpotových peňazí úmerne fixovaná medzi hráčmi, ktorí urobili víťaznú stávku, po odobratí výdavkov, ako sú dane, poplatky a podiely.

Veľký víťaz alebo prvý hráč si teda ponechá najvyššie percento banku. Na druhej strane, druhý víťaz získa nižšiu časť, napríklad 30 %, zatiaľ čo tretí získa 20 % podielu alebo menej atď.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...