Najlepšie kasína

Využívajte promoakcie najefektívnejšie!

Využívajte promoakcie najefektívnejšie!

Rovnako tak, ako aj hrať napríklad tenis bez toho, aby ste tušili aké pravidlá pre neho platia, funguje aj hranie v kasíne, ktoré ponúka rôzne formy promoakcií. Vždy sa nájde niekto, kto skočí do hrania s promoakciami a koniec koncov popáli sa na nesplnených podmienkach. Práve preto sme si pre vás pripravili tento článok, ktorý vám pomôže pripraviť sa na hru v online kasíne natoľko, aby ste si nepokazili nezodpovedným prístupom prvý vstup do sveta hazardných hier. Pozrime sa bližšie na uvítacie bonusy, ktoré online kasína ponúkajú a aké sú ich úskalia či výhody. Ako s nimi zachádzať a akým spôsobom ich najlepšie zhodnotíte?

Finančné bonusy v kasínach

Vysvetľvať, čo sú to uvítacie bonusy už nemusíme, pretože sme o tom napísali rozsiahly článok, ktorý si môžete prečítať TU. Dnes sa pozrieme na to, aby ste tieto promoakcie vedeli využiť čo najlepšie a nenechali sa vtiahnuť zlatou hrúčkou. Väčšinu času sú kasína v pomere výhernosti na tom lepšie ako vy, avšak v prípade promoakcií ide kasíno do rizika, pretože nehrajte za vlastné.

Výhoda kasína, avšak nie pri bonusoch

Matematika nás nepustí, a preto je všetko nastavené tak, aby kasíno nebolo v záporných číslach. Výhoda je za bežných okolností na strane kasína. Promoakcie od kasín prinášajú možnosť matematiku otočiť a získať výhodu na svoju stranu, a tým zýšiť svoje šance na výhru!

Na akých automatoch hrať s promo peniazmi?

Ak sa vám podarí natrafiť na promoakciu s hodnotou dvojnásobku či trojnásobku vášho vkladu, tak ste narazili na tie z najštedrejších! Ak sa v podmienkach nenachádzajú vymedzené automaty, na ktorých môžete hrať, tak si vyberte Európsku ruletu, kde je veľmi prívetivý house edge na úrovni 2,7%. Blackjack je ešte výhodnejší, pretože u našich online kasín sa nachádza house edge iba okolo jedného percenta. Čím je house edge nižší, tým vyššiu šancu na výhru máte. Treba si dávať pozor na to, koľkokrát je treba vklad pretočiť, aby ste mohli výhru vybrať, tieto informácie nájdete v podmienkach promoakcie.

Príklad na využite promoakcie

Povedzme si, že ste do svojho účtu dobili 100€ a ako bonus ste dostali dvojnásobok svojho vkladu, a teda k dispozícii máte 200€. Zapnete si automat, kde sa hrá blackjack, na ktorom je house edge na úrovni 1%. Podmienky promoakcie nám určujú, že vklad je treba prestávkovať minimálne 20x.

Vklad a bonus si treba vynásobiť 20timi a výsledkom je, že treba prestávkovať 4000€. House edge s 1% vám z každého staveného eura vezme 1 cent, a z celkovej čiastky tak prídete o 40€, avšak garantovaný zisk je 60€.

Dávajte si pozor

Nikdy sa nepúšťajte do promoakcií bez toho, aby ste si pozorne prečítali nastavené pravidlá a jednoznačne sa na 100% neriaďte našim príkladom, pretože ten vychádza iba z praxe a neposkytuje žiadnu záruku. Kasínové logaritmy sú omnoho zložitejšie, navyše obsahujú výkyvy, ktoré sa menia po odohraní veľkého počtu hier. Týmto postupom, ktorý sme načrtli si môžete zvýšiť šancu na výhru, ale určite nie 100% vyhrať.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...