Najlepšie kasína

Wolf Hunters

Pripravte sa na spojenie dvoch loveckých zabijakov v ich boji proti vlkolakovi v najnovšej tvorbe od Yggdrasila Gaminga. Naplňte merač zúrivosti lovcov a vynulujte merač zdravia vlkolaka, aby sa spustili tri rôzne typy free spinov pre výhry až 2 500-násobku vášho vkladu. Hunterove odozvy so sticky wild symbolmi zvýšia váš potenciál získať mega výhry.

Wolf hunters je pravdepodobne jeden z najautentickejšie vyzerajúcich slotov, aké sme doposiaľ videli a dokonale vyjadruje dej vlkolaka, ktorý po príchode noci terorizuje stredoveké mesto. Ulicami sa šíri hmlistá hmla, ktorá pridáva na strašidelnom faktore – ideálna hodina pre divokého vlkodlaka, ktorý má ísť na loviť svoju korisť. Je čas, aby obyvatelia mesta zavolali dvoch lovcov vlkov do akcie. Stoja na každej strane herného okna so svojim vlastným metrom zúrivosti, ktorý po naplnení spustí lovcovi free spiny.

Mimoriadne napínavý soundtrack je jemne vyladený na dianie na valcoch. Plač vlkodlaka a lovcov dodáva dramatický efekt, keď zasiahnu cievky. Animácie sú dôkazom vysokej úrovne kreativity v spoločnosti Yggdrasil. Obzvlášť sekvencie, počas ktorých sa lovci zaoberajú vlkolakom, sú ohromujúce.

Zverné štatistiky a čísla

Wolf Hunters je video automat s piatimi valcami, tromi radmi a 20 pevnými výplatnými líniami. Medzi funkcie patria wild symboly, štandardné a vlkodlaké divoké symboly s uzamknutými divočinami a tri typy zberateľských roztočení zadarmo s vylepšením sily pre väčšie víťazstvá.

RTP tejto hry so strednými a vysokými odchýlkami je stanovený na 96,30%. Ak v rade zoradíte päť symbolov výplaty, získate odmenu v rozmedzí 2,5 až 25-násobku vášho vkladu. Divoký symbol udeľuje rovnakú výhru ako najlepšie platený symbol vlkolaka. Celá obrazovka divokých symbolov je najvyššia možná výhra v jednom otočení, pri ktorej sa vyplatí 500-násobok počiatočnej stávky. Ak chcete dosiahnuť maximálnu výhru automatu 2 500-násobok stávky, je potrebné, aby hráči dokončili nepretržitú sekvenciu odpovedí s viacerými odpoveďami, kým nebude celá obrazovka plná divokých symbolov.

Veľkosti stávok sa pohybujú od 0,10 mincí vhodných pre veľmi malé valce pre 20 výherných línií až po maximálne 100 mincí. Automatické hranie umožňuje hráčom nastaviť od desiatich do nekonečného množstva po sebe idúcich roztočení, s rôznymi možnosťami, kedy by sa mal beh zastaviť. Okrem toho, že je slot optimalizovaný pre mobilné zariadenia, je k dispozícii na počítači a tablete na ľubovoľnej platforme operačného systému, s povolením formátu HTML5.

Merače zdravia a zúrivosti

Hra má tri merače: jeden meter zúrivého poľovníka na každej strane a jeden meter zdravia vlka v hornej časti herného okna. Miera lovca je náhodne nastavená na 70 a 30 zo 100 pri prvom načítaní hry. Vlčí meter je nastavený na 600. Akýkoľvek postup bude osobitne uložený pre každý účet v kasíne.

Pre spustenie točení lovca zadarmo je potrebné ktorýkoľvek z loveckých metrov naplniť až do 100. Meter sa zvyšuje o jeden bod za každé úspešné zabitie vlka, zatiaľ čo sa zároveň zníži o jeden bod. Free spiny sú zabijakovi sú udelené, keď meter vlka dosiahne nulu.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...