Najlepšie kasína

Ženy bodujú v kasíne

Tak ako aj v iných oblastiach aj v hazarde sa čoraz viac zapájajú ženy. Ženy bodujú v kasíne pri kasíno automatoch aj v pokrových turnajoch. Rovnosť pohlaví platí aj v tomto odvetví a nie je dôvod to meniť. Neplatí už pravidlo, že v hazarde sa pohybujú iba formálne oblečený gentlemani. Aký druh hazardu teda ženy obľubujú? Sú snáď konkurenciou pre mužov?

Pomer mužov a žien v kasínach

Čo sa týka kamenných kasín tak štatistiky dokázali že ženy ako hráčky tvoria pätinu zo všetkých hráčov. Je to optimálne množstvo nakoľko bežne ženy netrávia večery pri automatoch. Množstvo žien v hazarde je už ťažšie zistiť na online automatoch, pretože môžu tu využiť anonymitu, ktorá znemožňuje toto číslo odhaliť.https://www.najlepsiekasina.sk/category/herne-strategie/

Pre ženy, ktoré často cez deň len utvrdzujú stereotyp bežnej žienky domácej môže byť online automat chvíľa vzrušenia. V stopercentnom bezpečí z pohodlia domova môže skúsiť čo to zarobiť do rodinnej peňaženky a trochu si oddýchnuť od manžela, detí, upratovania, atď.

Kartové hry, alebo radšej valce?

Ženy častokrát preferujú výherné automaty ako zdroj na odreagovanie sa. Tie môžu na osobu pôsobiť až hypnotickým efektom a hráča tam úplne vtiahnuť do hry. Okrem toho sú tieto výherné automaty častokrát jednoduché na ovládanie a netreba študovať pravidlá hry. Jediné čo musíte spraviť je vhodiť mincu a roztočiť valce.

Ženy bodujú v kasíne a najviac oslovujú automaty so ženskými postavičkami ako napríklad Wonder Woman alebo Bridesmaids ale aj rôzne automaty s kvetinovými či zvieracími motívmi.  

Ruleta je taktiež hra, ktorú si ženy zvyknú zahrať. Nie je komplikovaná a tak ako vo všetkých hrách ktoré majú ženy rady záleží tu veľmi na šťastí.

Pokrové kráľovné

Existujú však aj ženy, ktoré si rady zahrajú poker. Je to nezvyčajné pre toto nežné pohlavie ale v niektorých prípadoch to tak naozaj je. Predstavme si dve české kráľovné pokru.

Veronika Kokočeva

Poker je skôr jej záľubou a nevenuje sa hazardu na profesionálnej úrovni. Aj napriek tomu sa zúčastňuje na slovenských pokrových turnajoch. Šúťaž Main Event Českej Pokrové Tour dokonca v roku 2012 vyhrala.

Veronika Pavlíková

Ďalšou hráčkou, ktorá sa nebojí súťažiť proti mužnom sa je mladá dvadsaťdva ročná Veronika Pavlíková, ktorá dokonca prerušila štúdium kvôli pokru. V roku 2012 obsadila vrcholnú priečku na France Poker Series.

Pomaly, ale isto, rodina musí jesť

Ženy oproti mužom nechcú až tak veľmi riskovať. Berú hazard ako chvíľku na oddýchnutie si a chvíľku vzrušenia. Preto by sme ženám tieto chvíle strávené pri herných automatoch či iných hazardných hrách nemali odopierať.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne! 

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...