Najlepšie kasína

9 Stars

9 Stars sa hrá na troch valcoch a troch radoch s piatimi pevnými výplatnými líniami. Automat je veľmi jednoducho hrateľný, teda si naň každý hráč zvykne za chvíľu.

Začnete tým, že si musíte upraviť stávku za jeden spin. Môžete vsadiť minimálne 0,10 EUR a maximálne 100 EUR za jeden spin.  Kliknutím na tlačidlo ŠTART sa roztočia všetky tri valce. Táto hra vyžaduje, aby ste vytočili tri rovnaké symboly na ktorúkoľvek z piatich výherných línií v smere zľava doprava. Ak sa vám podarí vyhrať, výhra hodnoty symbolu sa vynásobí stávkou, ktorá sa automaticky prpíše na váš účet.

Symboly a výhry

Symbolov, ktoré uvidíte pri hraní automatu 9 Stars, nie je veľa, no napriek tomu ponúkajú slušné ceny. Z dôvodu obmedzeného počtu valcov môžete na ktorejkoľvek z výherných línií na valcoch vytočiť iba tri symboly. Hra má špeciálne symboly ako zlatá hviezda, ktoré odomykajú bonusové funkcie. Ostatné symboly vám poskytnú samostatné výhry.

Symbol s najvyššou výplatou je hviezda s obrovskou odmenou, a to 1 000-násobok vašej stávky za vtočenie troch hviezdnych symbolov na ktorejkoľvek z výplatných línií. Potom tu máme diamantový klenot s výplatou 300-násobku vašej stávky.

Ďalej má automat symboly sedmičiek. Hra má tri sedmičkové symboly rôznych farieb, ktorými sú modrá, červená a žltá. Tieto symboly môžete vytočiť a vyhrať až 80-násobok svojej stávky. Tento slot obsahuje aj BAR, čo je ďalší symbol, vďaka ktorému sa radí tento automat skôr ako klasický slot. Ak vytočíte tri symboly BAR, získate 40-násobok svojej stávky.

Nakoniec symbol čerešne odmení hráčov 20-násobnou. Výplaty za hru sú pomerne vysoké, takže môžete očakávať slušné výhry.

Najlepšie 9-stars bonusové funkcie

Bonusových funkcií pre 9 Stars je na rozdiel od automatov s modernejšími témami veľmi málo. Táto hra nemá wild symboly a nedisponuje ani bonusmi v podobe free spinov.

9-stars vám niekedy dáva možnosť naplniť všetky valce jediným symbolom. Toto je náhodný bonus a keď získate tento druh masívnej výhry, prichádza s dvojnásobným multiplikátorom. Takto získate ešte vyššie výhry.

Na valcoch je tiež umiestnený symbol hviezdy, ktorý spúšťa jedinú bonusovú funkciu. Počas hviezdneho bonusového poľa môžete aktivovať koleso šťastia. Toto koleso sa bude točiť dvakrát. Prvé otočenie má zvoliť výherný symbol, zatiaľ čo druhé otočenie má zvoliť multiplikátor. Tie vedú až k 10-násobku vašich výhier. Hlavným bonusom v 9 Stars sú multiplikátory.

RTP a volatilita

9 Stars RTP je 95%, zatiaľ čo volatilita nie je známa. Zdá sa však, že ponúka niekoľko celkom slušných výhier.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...