Najlepšie kasína

Double hot

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95-97%

Téma automatu: ovocné symboly

Valce: 3-valcové, 5-riadkové

Nikomu už netreba predstavovať klasické výherné automaty s ovocnými symbolmi. Medzi tie, sa zaraďuje aj Hra Double hot od českej akciovej spoločnosti Synot Games. Táto spoločnosť je známa svojou výrobou a podnikaním v oblasti hazardných hier na českom i na slovenskom trhu už dekádu a vystupuje ako istý monopol vo výrobe jednotlivých hier výherných automatoch na trhu hazardných hier.

Tento software od Synot Games ponúka jednoduchý dizajn, pravidlá a systém vyplácania, ale stále reprezentuje klasickú hru na výhernom automate so zaručenou zábavou. Automat ponúka 3D grafiku, čím sa značne odlišuje od ostatných výherných automatov. Z automatu vyžaruje istá nostalgická atmosféra, keďže sa jedná o klasický ovocný výherný automat, ale s modernými prvkami a nádychom.

Veľkým mínusom, ktorý táto Hra Double hot má sú bonusy. Hra neponúka skoro žiadne bonusy, máte možnosť zdvojnásobiť svoju výhru na plnej škále symbolov. Na hre je 5 výherných línií, ktoré sú fixné. Minimálna a maximálna stávka, je rovnako ako pri všetkých hrách na výherných automatoch, limitovaná. Najnižšia stávka pre jedno zatočenie je 0,20 centov a naopak, ak chcete trochu zariskovať a staviť maximálnu výšku 100 eur na jedno zatočenie.

Trojvalcový automat s piatimi výhernými líniami, s turbo rýchlym tempom je zárukou skvelej hry a nekonečnej zábavy. Najvyššia výhra reálnych peňazí Vám môže priniesť až 7500 eur, čo je v porovnaní s vkladom veľmi slušný výnos. Hra ponúka tiež možnosť auto-spin, čo je pri hrách od výrobcu Synot Games už zárukou pri všetkých hrách. Hrá zapína jednotlivé zatočenia automaticky, bez toho aby ste sa museli namáhať a po každom zatočení manuálne vsadiť a stlačiť tlačidlo na nové zatočenie.

Návod na hru nájdete aj v mnohých videách, kde sa dozviete ako hru hrať, tipy a triky ako na hru a špecifiká hry Double hot.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...