Najlepšie kasína

Crazy Time Slot – Stratégie pre víťazov

Crazy Time Slot – Stratégie pre víťazov

Crazy Time je nová živá hra od Evolution Gaming. Téma klasickej hry je prispôsobená modernému prostrediu iGaming. Evolution Gaming je lídrom na trhu živých kasín.  

S Crazy Time herný vývojár opäť dokázal svoju veľkosť. Jednoduchý koncept v kombinácii s prekvapivými bonusovými kolami a veľmi lukratívnymi výhernými možnosťami je ideálny pre začiatočníkov aj pre skúsených hráčov. Pomocou rôznych stratégií môžete z Crazy Time vyťažiť to najlepšie. Stratégia Martingale sa tu dá použiť rovnako dobre ako stratégia založená na zákonoch pravdepodobnosti. S trochou cviku môžete rýchlo dosiahnuť úspech a pridať si na svoj účet fantastické ceny.

Stratégia Martingale

Stratégia Martingale sa používa už niekoľko storočí v klasickej rulete a možno ju jednoducho preniesť do automatu Crazy Time. Na hranie s touto stratégiou potrebujete určitý rozpočet na pokrytie prípadných strát.

Stratégia, ktorá funguje pre Crazy Time, spočíva v tom, že vsadíte na všetky štyri bonusové polia s vašou počiatočnou stávkou. Ak je vaša počiatočná stávka 1 €, vsadili ste v prvom kole celkovo 4 €. Ak vaše polia nezasiahnu, zdvojnásobíte svoju stávku v ďalšom kole. Teraz máte v hre celkovo 8 €. Ak sa vám podarí zasiahnuť, hráte bonusové kolo a zoberiete si výhru. Potom začnete znova s ​​vašou počiatočnou stávkou. Ak ešte neboli zasiahnuté bonusové polia, budete pokračovať v zdvojnásobovaní stávky pre každé kolo. Štatisticky sa bonusové pole objaví v Crazy Time približne každých 6 kôl. Z toho si môžete približne vypočítať, aký rozpočet potrebujete.

Pravdepodobnostná stratégia

Táto stratégia je vhodná pre hráčov, ktorí sa chcú otestovať proti strojom. Pri výpočtoch pravdepodobnosti môžete vidieť určitú tendenciu založenú na výsledkoch posledných 60 kôl. Ak to chcete urobiť, jednoducho otvorte históriu hry na karte. Niektoré polia sú zasiahnuté častejšie ako iné. Táto stratégia si vyžaduje trpezlivosť na kolese Crazy Time. Ak vaše výpočty odhalili polia, ktoré potrebujú na opätovné zasiahnutie menej ako šesť kôl, oplatí sa staviť na tieto polia. Ak napríklad zistíte, že zasiahnutie bonusových polí trvá oveľa viac ako šesť kôl, musíte byť trpezliví. V tomto prípade sa oplatí začať tipovať bonusové polia až po niekoľkých kolách.

Stratégia nízkej volatility

V tejto stratégii rozložíte svoje stávky na čo najviac oblastí kolesa Crazy Time. Napríklad, ak máte rozpočet 100 eur, má zmysel staviť 10 eur na kolo. Môžete ich staviť na päť z ôsmich možných možností. Stavíte napríklad 2,50 € na číslo „2“, ktoré je na kolese zastúpené 13-krát so zdvojnásobením, ak vyhráte. Ďalších 2,50 € pripadá na číslo „5“, ktoré je na kole zastúpené päťkrát s päťnásobným zvýšením v prípade výhry a siedmimi poľami. Posledných 5 € sa umiestni na tri zo štyroch bonusových polí. Pokryli ste teda dobrých 50 % hracích polí. Vaša šanca vyhrať jedno z týchto polí je pomerne vysoká.

Ako hrať Crazy Time

Táto úplne nová hra je o farebnom kolese šťastia. Živí díleri sa objavujú podľa názvu hry v extravagantnom podaní a ovládajú volant. Na kolese šťastia je celkovo 53 hracích polí. Polia zobrazujú čísla jeden, dva, päť a desať. Zobrazia sa aj špeciálne postavy Cash Hunt, Crazy Time, Coin Flip a Pashinko. Za špeciálnymi postavami sú bonusové kolá hry.

Svoju stávku musíte podať pred prvým kolom. Len s pár eurami sa môžete zapojiť do živej hry Crazy Time a otestovať svoje prvé stratégie. Vklady sa môžu pohybovať od 1 do 2 000 eur na kolo, v závislosti od vášho rozpočtu. Keď sa rozhodnete pre sumu, ktorú chcete staviť, môžete staviť buď na práve uvedené čísla, alebo na špeciálne políčka.

Rovnako ako pri iných živých hrách Evolution Gaming, aj v Crazy Time môžete uzatvárať rôzne stávky súčasne. Najmä pre začiatočníkov sa oplatí začať s nízkymi stávkami, aby príliš rýchlo nezaťažili svoj rozpočet. Už vysvetlené stratégie vám môžu pomôcť dosiahnuť zisk v Crazy Time bez toho, aby ste museli príliš riskovať. Počas hry môžete výšku svojich stávok upravovať podľa priebehu hry. Takže nie je problém zvyšovať alebo znižovať svoje stávky, keď sa hra darí.

Koleso šťastia

Čísla a špeciálne znaky, ktoré sú relatívne často zastúpené na kolese šťastia, majú nižšiu bonusovú hodnotu ako postavy s menšou prítomnosťou, výsledkom čoho sú nasledujúce hodnoty:

  • Číslo „1“ je zobrazené 20-krát a má hodnotu bonusu 1.
  • Číslo „2“ je na kolese zobrazené 13-krát. Hodnota bonusu je 2.
  • Číslo „5“ je znázornené sedemkrát a poskytuje päťnásobný bonus.
  • Pre číslo „10“ sú len 4 polia. Jeho bonusová hodnota je 10.
  • Špeciálna postava „Coin Flip“ je tiež prítomná štyrikrát a spúšťa bonus prehodenia mincí.
  • S dvojitým poľom „Cash Hunt“ môžete vyhrať zodpovedajúci bonus za hotovosť.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...