Najlepšie kasína

Redakcia najlepsie-kasina.sk

Kto sme?

Sme partia ľudí s rovnakou vášňou, vášňou pre hazardné hry. Venujeme sa im natoľko, že dnes vám môžeme predstaviť náš pilotný projekt www.najlepsie-kasina.sk, v ktorom sa s vami podelíme o tej najcennejšie infformácie zo sveta online kasín, ktoré sme za roky v hazardnom primysle nazbierali. Čaká vás cestá plná informácií, zábavy, zaujímavostí, pohodlne sa usaďte a čítajte viac!

Marek V.

Administrátor

Hazardné hry ma fascinovali už od strednej školy, hneď po dovŕšení 18 rokov som sa prvýkrát dostal do kamenného kasína. Tento svet ma pohltil nielen ako hráča, ale aj ako niekoho, koho systémy kasín fascinujú. Začal som sa venovať online kasínam, pretože v nich vidím budúcnosť, venujem sa im už od roku 2014 a za tie roky som nazbieral neuveriteľné množstvo infformácií, o ktoré by som sa s Vami rád podelil.

Robert Ch.

Redaktor

S marekom som sa spoznal na vysokej škole, nečakane, ale v kasíne. Rovnako, ako aj on som zdieľal túto vášeň, ktorá sa somnou niesla až do dnes. Kasína sa dajú poraziť a my to vieme, preto chceme naše cenné skúsenosti posunúť ďalej, do rúk tých správnych hráčov, ktorí sú rovnako zapálení do hry, ako sme boli sme aj budeme my. Moje najobľúbenejšie témy sú herné stratégie a online herné kasína.

Lenka S.

Redaktorka

Veľa ľudí si myslí, že ženy nemajú v kasíne šancu, ale opak je pravdou. Dokázala som si toto tvrdenie vyvrátiť aj sama, pretože sa online kasína stali mojou prácou. Svoju prácu som nechala v roku 2018 a naplno sa začala venovať online hazardu, ktorý dodnes živí mňa aj moju rodinu.

Ondrej D.

Redaktor

Môj príbeh v hazardných hrách začal v online stávkovaní na športové zápasy, svoju kariéru v online kasínach som otvoril až v roku 2016, čo mi úplne otvorilo nové obzory, dnes sa venujem témam recenzií online kasín ako profesionálny recenzor, ale aj vášnivý hráč, najlepšie sa mi predsa píše o tom, čo mi je srdcu blízke.