Najlepšie kasína

7 zaujímavých faktov o online kasínach

Každý deň môžeme byť svedkami neuveriteľnej rýchlosti, ktorou sa priemysel online hazardných hier stáva na internete stále silnejším. Bezkonkurenčná zábava, vzrušujúce pokerové turnaje a hráči, ktorí v online kasínach vyhrávajú neuveriteľné jackpoty, sú len špičkou ľadovca. Celé spektrum legiend, mýtov a údajných tvrdení obklopuje vesmír online kasín ako oblak hmly. So zmyslom pre oddanosť smerujúcim k odhaleniu tajomstva ukrytého v tomto oblaku vám prinášame 7 skvelých faktov o online kasínach, ktoré ste pravdepodobne nepoznali.

Fakt č. 1

Pomer hazardujúcich mužov a ženských hráčok jasne ukazuje, že muži sú v porovnaní so ženami zďaleka výraznejšími hráčmi hazardných hier. Takmer 84% hazardných hráčov sú muži. To znamená, že je ešte zaujímavejšie vedieť, že prvá legálna licencia kasína, ktorá bola kedy vydaná v Las Vegas, bola udelená žene menom Mayme Stocker v roku 1920 za miesto zvané Northern Club.

Fakt č. 2

Monte Carlo je známe tým, že je domovom Grace Kellyovej, pretekov Veľkej ceny Formuly 1 a úžasným množstvom bohatstva a luxusu. Najvýraznejší zo štyroch tradičných štvrtí Monaka je však známy predovšetkým svojim neslávnym kasínom Monte Carlo. Podľa ich zákona občania Monaka nesmú v polovici 19. storočia hazardovať v kasíne Monte Carlo.

Fakt č. 3

Pamätáte si film 21 v hlavnej úlohe s Kevinom Spaceym o šiestich študentoch MIT, ktorí boli vyškolení, aby sa stali odborníkmi na počítanie kariet? Táto informácia môže byť pre vás prekvapením, ale počítanie kariet je v blackjacku úplne legálna stratégia, aj keď sa kasína na celom svete pokúšajú zastaviť to, ako môžu.

Fakt č. 4

Napriek tomu, že to znie takmer ako z rozprávky, je pravda, že v skutočnosti si môžete v kasíne zakázať! Totiž napríklad štát Ohio priniesol takzvaný program „Dobrovoľne vylúčenie“, ktorý hráčom umožňuje prestať hrať v kasíne.

Fakt č. 5

V dnešnej dobe dosahuje percento hráčov, ktorí sa rozhodnú hrať online automaty, až 90%, zatiaľ čo iba 10% všetkých hráčov zostáva verných kamenným kasínam a off-line automatom. Navyše iba 33% zo všetkých hráčov sa môže nazývať profesionálnymi hráčmi.

Fakt č. 6

Online kasína okrem klasických foriem online hazardných hier majú aj lotérie. Väčšina ľudí nevie, že lotérie sú najobľúbenejším druhom hazardných hier. Verte či neverte, viac ako 55% celej svetovej populácie hrá nejaký druh lotérie.

Fakt č. 7

Nadšenie zo zisku veľkej sumy peňazí hraním online automatov je cestou splnenej túžby, na ktorú by sa chcel vydať každý. Na druhej strane online kasína dokonca začlenili možnosť bezplatného online hrania alebo demo hry, ktorá je určená pre tých, ktorých viac zaujíma proces hry než peniaze.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...