Najlepšie kasína

Ako používať filtre v online kasíne na nájdenie obľúbených online automatov

Vyhľadávanie! Buď to milujete alebo nenávidíte. Ak to nenávidíte, dobrou správou je, že môžete použiť filtre pre hracie automaty, ktoré obvykle nájdete vo väčšine online kasín. Časy, z ktorých si môžete vyberať iba zo 100 hier, sú preč, pretože v súčasnosti má veľa kasín viac ako 1000 hier, takže pokiaľ ide o nájdenie vašich obľúbených online automatov, filtre sú najlepším spôsobom, ako to urobiť.

Práca okolo filtrov

Skúsenosti používateľov sú mimoriadne dôležité, pretože, priznajme si to, kto chce hrať v kasíne, v ktorom je ťažké sa pohybovať, kde nenájdete žiadne z hier, ktoré ste chceli hrať? Práve tu sa hodia filtre online automatov.

Otvorenie lobby online kasín, najmä ak ste začiatočník, môže byť skľučujúce, keď vás privítajú stovky a stovky hier. Vedieť, ako používať filter online kasína, môže byť pre vás veľmi prospešné.

Čo sú filtre?

Áno, to je vlastne dobrá otázka. Čo sú zač? Filtrovanie online automatov znamená, že môžete použiť funkciu, ktorá zníži počet hier, z ktorých si môžete vyberať, a tieto filtre môžu mať všetky tvary a veľkosti.

Každé kasíno bude mať vlastnú sadu filtrov, niektoré sú veľmi užitočné, ale pripravte sa, že narazíte na kasína, ktoré takmer vôbec žiadne filtre nemajú. A ak nie, budete musieť prejsť každou hrou, kým nenájdete tú, ktorú chcete.

Najprv nájdite svoju hernú sekciu

Najpopulárnejším filtrom zo všetkých a filtrom, ktorý takmer (nie vždy, ale väčšinou) nájdete v každom online kasíne, je filtrovanie podľa skutočnej hry. V lobby teda môžete zamieriť priamo do sekcie, ktorá vás zaujíma najviac, či už ide o video automaty, stolové hry, video poker, živé kasíno atď.

Teraz, ak chcete presne určiť svoju jedinú obľúbenú hru, môžete použiť filtre na vyhľadávanie kasínových hier. V skutočnosti to môže byť len najcennejší filter, ktorý môžete nájsť. Používanie vyhľadávača kasín vám môže pomôcť prejsť na presnú hru bez toho, aby ste museli použiť ktorýkoľvek z ďalších filtrov. Môže to výrazne skrátiť časy prehliadania a ak ste skúsenejší hráč, zistíte, že túto konkrétnu funkciu používate stále viac.

Ak ste začiatočník, táto funkcia pre vás nebude veľa znamenať, a to nám umožní podrobnejšie sa pozrieť na druh filtrov, ktoré budete používať.

Ako fungujú filtre

Pokiaľ ide o filtre, žiadne dve kasína nebudú rovnaké, ale tu sú niektoré z najužitočnejších a ich fungovanie:

Poskytovateľ hier – jeden z najužitočnejších filtrov, ktoré existujú!

Ak hráte v multiplatformovom kasíne, môže to znamenať, že je na palube 10, 20 alebo dokonca viac poskytovateľov softvéru. Predstavte si, že by ste museli listovať vo všetkých ich hrách, aby ste našli požadovanú. Stačí filtrovať výber podľa poskytovateľa hier, ktorý zúži výber a bude zahŕňať iba poskytovateľa, ktorého ste si vybrali.

Popularita – Ak ste úplný nováčik, potom vám tento filter môže skutočne pomôcť.

Ak neviete, čo hrať, filtrovanie hier podľa popularity vám ukáže hry, ktoré sú v súčasnosti trendové a ktoré sa hrajú najčastejšie.

Témy – Každý slot bude zaradený do témy, prečo teda nefiltrujete svoje obľúbené témy. Môžu ísť o televíziu a filmy, stredoveké, kreslené, vesmírne, športové … V skutočnosti je zoznam nekonečný.

 

Výherné rady – Každá hra má samozrejme svoju vlastnú sadu výherných línií, takže pomocou tohto filtra môžete presne vidieť, ktoré hry majú výherné rady, bez toho, aby ste museli každú z nich otvárať jednotlivo.

Return to Player (RTP) – Toto je ďalší užitočný filter, ktorý zoradí hry podľa sumy, ktorú vám zaplatia. Ak chcete hrať iba automat s vysokým RTP (a kto nie) a chcete sa vyhnúť nízkym slotom RTP, zvoľte tento filter.

Abecedné poradie-niektoré kasína vám tiež umožnia filtrovať sloty podľa ich názvu od A-Z. Je to obzvlášť užitočná funkcia, ak kasíno nemá vyhľadávací nástroj. To znamená, že sa stále môžete dostať k svojim obľúbeným hrám pomerne rýchlo.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...