Najlepšie kasína

Ako vyhrať vyššiu čiastku na online automate

Ako sa dostať k vyšším výhram?

Online výherné automaty sú nepochybne jedny z najobľúbenejších hazardných hier, aké online kasína ponúkajú. Toto tvrdenie nie je len domnienka, obľúbenosť automatov vieme odvodiť z počtu hráčov a investovaných peňazí. Automaty sú veľmi jednoduchá zábava, ktorá nepozná zložité stratégie či náročné pravidlá. Automaty sú založené na šťastí a náhodného spustenia správnej hry. Realita je ale trochu iná, vo vúčšine prápadov sa dočkáte iba nízkej výhry alebo udržujúcej sumy, ktorá vás len drží v hre.

Aj napriek tomu, že automaty nepoznajú veľa náročných stratégií, ale predsa existujú také, ktoré vám pomôžu odísť od automatu s vyššou výhrou. Vyhrať čo najvyššie sumy je predsa cieľom každého hráča! Poďme sa pozrieť na to, či sa dá nejakým spôsobom ovplyvniť to, akou výškou výhry vás hrací online automat odmení.

Vysoké výhry, ako na ne?

Štatistika nepustí, to isté platí aj pre online automaty. Čo nám to napovie je, že neexistuje žiadny spôsob, ktorý by sa dal uplatniť na to, ako zvýšiť svoje šťastie na výhru. Žiadne zmeny výšky stávky alebo počty výherných línií neovplyvnia šance na výhru či samotnú výhru, koniec koncov, vždy to dopadne presne tak, ako to daný algoritmus vypočíta. Existujú dve možnosti.

Prvou z nich je to, aby ste sa vyvarovali akejkoľvek zmeny a pokračovali v hre s nízkou stávkou, možno sa z nebies vyšle zázrak a na celom automate sa obsadí jediný symbol. Druhá teória je, že logicým zvyšovaním stávok po každom neúspešnom spine je priamou stevou k vyššej výhre, ale myslíte si, že na to máte nervy?

Určite majte na pämati to, že druhý štýl hrania je veľmi rizikový a pri myšlienke vysokých ziskov stratíte pojem o prehrách, tento systém je určený pre majetných hráčov. Rozhodne myslite na to, aby ste nehazardovali s peniazmi, o ktoré nemôžete prísť.

Nesmiete prepadnúť hazardu a emóciám. Na zvyšovanie stávok myslite vtedy, ak hráte na bonusových kolách, alebo ak hráte s vyhratými peniazmi, určite nie, ak ste v mínuse. Tento systém sa volá hrací systém Martingale, viac si o ňom môžete prečítať v našom článku, kde sme si hrací systém Martingale rozobrali do podrobna.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...