Najlepšie kasína

Alchemy

Čary a mágia, to nájdete v pätvalcovom online hracom automate Alchemy, ktorý si zakladá na piatich výherných líniách. Automat vás prenesie do laboratória experimentálneho alchymistu, ktorého najčastejšie ingerdiencie sú kryštály a abecedné znaky v sklenených skúmavkách. Tento online herný automat pochádza z dielne spoločnosti Kajot, ktorého hry sú najznámejšie z kamenných kasín.

Ich najnovšie hry, medzi ktoré patrí aj Alchemy, už prinášajú moderné témy a sú dostupné pre všetky mobilné zariadenia. Alchemy je úplne responzívny herný automat, a preto si ho môžete zahrať ako na mobile, tak aj na počítači.

Bonusové funkcie Alchemy

Výhra znamená v Alchemy to, ak nazbierate vedľa seba tri zhodné symboly na jednej výhernej línii v smere zľava doprava, samozrejme, výhernú kombináciu viete poskladať aj inak, stačí aj natrafíte len na dva rovnaké symboly a do dotvorenia výhernej trjkombinácie vám pomôžu bonusové funkcie a symboly.

Postava alchymistu je bonusový wild symbol, ktorý sa zväčšuje na výšku celého valce a nahradí hociktorý symbol, oktrem symbolu knihy. Alchymista môže po nevýhernom spine aktivovať jednu z troch bonusových funkcií

Bonusové funkcie alchymistu:

  • premiešanie – zamieša všetky symboly na plátne, čím vytvorí nové možnosti výhernej kombinácie.
  • prefarbenie – pomocou tajnej prísady prefarbí všetky elixíry (J, Q, K, A) na plátne na iný náhodne zvolený elixír s písmenami J, Q, K, A.
  • náhodný divoký symbol – občas sa alchymista vyobrazí na hernej obrazovke a roztiahne sa po celom valci.

V hre Alchemy vystupujú aj symbolykniha (scatter symbol), červený kryštál, modrý kryštál, prsteň, zlato, mažiar, sviečka, A, K, Q, J skúmavky.

Free spiny zadarmo v hre Alchemy

Na výhernom automate Alchemy je aj špeciálny symbol Kniha elixírov, ktorý predstavuje scatter symbol zobrazujúci sa iba na valcoch 1, 3 a 5. Akonáhle sa vám podarí zachytiť na plátne celkom tri scatter symboly, spustí sa bonusová hra podľa vášho výberu:

Počas bonusových hier zdarma nemôžete získať ďalšie bonusové hry. Výhry v týchto bonusových otočkách sú úmerné stávke, s ktorou ste do bonusovej hry vstúpili.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...