Najlepšie kasína

Anonymné kryptokasína

Pred pár rokmi sa takéto slovné spojenie považovalo za niečo nereálne, ale ako dobre vieme, doba ide míľovými krokmi vpred, a preto sa v súčasnosti nájde hneď viacero anonymných online kryptokasín. Nájdu sa hráči, ktorým anonymita pri hraní hazardných hier vyhovuje, ale je pochopiteľné, že takýmto vymoženostiam sa im v bežnom kasíne nedostane. V tomto článku si bližšie predstavíme tieto anonymné kryptokasína.

Ako je to s licenciou na prevádzkovanie hazardných hier

Všetky známe online kasína, ktoré na Slovensku poznáme disponujú riadnou dôveryhodnou licenciou. Tieto licencie ponúkajú záruku, že kasíno je riadne legálne a neponúka žiadne skryté nástrahy, ktoré by mohli hráčov oklamať či dokonca okradnúť o ich vlastné peniaze. Anonymné kasína, okrem toho, že poskytujú hazard z hry, tak poskytujú aj hazard z nepodložených platieb, ktoré sú vedené v kryptomenách, a teda ich majiteľov nevieme spätne dopátrať a v prípade ukradnutých peňazí ich aj vrátiť.

Riziko je veľké, kasíno sa môže neočakávane zavrieť a bez akéhokoľvek nároku na náhradu investovaných peňazí svojich hráčov okradnúť. Veriť takémuto kasínu je len veľmi ťažké.

Aké hry môžete nájsť v anonymnom kasíne?

Klasické online kasína disponujú rôznymi hrami od rôznych výrobcov, tie si mimochodom môžete zahrať na našom webe. Anonymné kasína, ktoré fungujú na virtuálnych kryptomenách, neponúkajú štandardný prístup k bežným hrám. Jedná sa iba o neoficálne hry, ktoré síce sú vizuálne podobne obľúbeným herným automatom, ale ich funkcionalita môže byť úplne iná. Dôverovať takýmto kasínam je len veľmi náročné a na plnú zodpovednosť každého hráča.

Existujú v takomto kasíne vstupné bonusy?

Klasické online kasína ponúkajú rôzne druhy bonusov, ktoré sa dajú čerpať počas rôznych štádií hry. Ide o marketingové stratégie, ktoré kasína ponúkajú na prilákanie nových hráčov, ale aj na udržanie si už tých aktívnych.

V anonymnom kryptokasíne budete hľadať takého bonusy márne, je to pochopiteľné, pretože žiaden hráč nemá identitu, a preto je nemožné sledovať, ktorý hráč čerpal bonusy, a ktorý nie. Niektoré kasína poskytujú bonusy pri každom vklade, avšak tie nie sú v žiadnom prípade natoľko atraktívne, ako bonusy v online kasínach.

Kryptokasína z pohľadu zákona

Kryptokasína sú novinkou natoľko, že sa im ani zákon z roku 2016 o hazardných hrách nevenuje. Z pohľadu regulácií ide o veľmi nepokrytú oblasť, pri takýchto kasínach neplatí žiadne danenie. Žiaden štát v našom okolí, ba ani v Európe tento druh hazardu nereguluje.  

Oplatí sa hrať v anonymnom kasíne?

Podľa nášho úsudku je to až príliš veľké riziko v porovnaní s tým, aké výhody takéto kasíno ponúka. Samozrejme, ak z akéhokoľvek dôvodu nechcete svoje údaje poskytnúť druhej strane, môžete takéto kasína vyskúšať, avšak dbajte na to, aby ste si o takomto kasíne preštudovali čo najviac, než sa rozhodnete investovať svoje financie.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...