Najlepšie kasína

Blackjack Mania

Online herný automat, ktorý ponúka kvalitný blackjack nie je žiadna novinka. Výrobca online automatov EASIT si dal za tričko veľmi ťažkú úlohu na to, aby túto hru zatraktívnil a pritiahol tak nadšencov blackjacku na svoj herný automat. Možno by ste si mysleli, že sa budú orientovať na nejaké zaujímavé nové funkcie, avšak stavili na istotu a blackjacku dodali vypilované základné funkcie a výborný dizajn, vďaka ktorému je hra veľmi príjemne hrateľná a ulahodí každému oku.

Grafický dizajn

Synot Games a EASIT sú z jednej rodiny spoločností, ktoré vyvíjajú software pre online kasína. Obe firmy sú na trhu veľkými hráčmi, a preto môžete od blackjacku očakávať precízny vizuál a vysoký dôraz na detailné spracovanie. Samozrejme, grafika z blackjacku novú hru nerobí, ale povedzme si, že hrať luxusne vyzerajúci blackjack je predsalen lepšie. Do veľmi príjemného vizuálu hraje do ucha jemná klavírna hudba, čo ešte viac dotiahne atmosféru luxusného online kasína

Vlastnosti hry

Blackjack Mania nie je žiaden pretrblietkovaný a prefunkciovaný blackjack, ale taký blackjack, aký všetci poznáme a máme radi. Aj začínajúci hráč blackajacku je schopý pochopiť pravidlá po pár minútach hry a nie je potrebné, aby v hlave držal rôzne bonusové funkcie a podobné vymoženosti. Hrá sa so šiestimi balíkmi po 52 kariet. Najpriamejším cieľom je hneď zahrať blackjack, alebo získať súčet kariet 21, možné je aj sa k 21 dostať čo najbližšie, podmienkou je ale byť k nej bližšie ako krupiér. Základným pravidlom je to, aby ste súčet 21 nepresiahli, potom pre vás hra automaticky končí.

Začínate vaším ťahom, akonáhle ho dokončíte, pokračuje dealer. Dealerov ťah končí vtedy, ak jeho súčet presiahne číslo 17. Súčet kariet menší ako 17 znamená, že krupiér ťahá ďalej. Rovnako tak, ako aj pre vás, aj pre kuriéra platí, že ak presiahne súčet 21, tak jeho hra automaticky končí a výhry putuje vám. Hráč vyhráva vždy, ak je na konci ťahu dealera bližšie k súčtu 21. Pokiaľ je súčet kariet rovnaký u krupiéra aj u vás, tak sa váš vklad vráti k vám a nevyhráva nikto. V hre Blackjack Mania je možné staviť pomocou žetónov v hodnotách medzi 0,5€ až 20€ za jednu stávku. Medzi bežné funkcie blackjacku patrí aj double, teda dvojnásobok vkladu, split (rozdelenie rovnakých kariet na dve stávky) a poistka, ak by kuriér potiahol ako prvú kartu v hodnote 10 alebo eso.

Spomenieme aj bonus sedmičkovej trojice. Je to špeciálna kartová kombinácia, počas ktorej máte na ruke 3 karty v hodnote 7, teda súčet 21. Okrem výhry dostanete prémiu v podobe výšky svojej stávky. Tento bonus je zaujímavou vychytávkou a hru blackjack príjemne okorení.

Zhodnotenie hry Blackjack Mania

Na základe pozitívnych slov je už asi zrejmé, že blackjack mania patrí medzi našich favoritov, pretože sme sa pri nej dostatočne zabavil. Samozrejme, nájdeme na trhu aj krajšie hry, aj iné vychytávky ale Blackjack Mania má v sebe čosi, čo nás proste bavilo.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...