Najlepšie kasína

Blazing Ice

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 88-98%

Téma automatu: ovocné symboly

Valce: 3-valcové

Byť trendy vo svete hazardných hier nie je veľmi jednoduché, keďže tento trh prichádza konštantne s niečím novým a inovatívnym na zachovanie pozornosti svojich hráčov. To platí i pri tejto hre Blazing Ice. Jedná sa o klasickú hru s ovocnými symbolmi.

Počtom valcov sa radí do širokej škály 3 valcových automatov a až 27 výherných línií. Túto hru tiež navrhla a zrealizovala spoločnosť Synot Games, tak ako väčšinu hier na výherných automatoch nie len v online kasínach ale i kamenných kasínach. Táto spoločnosť používa špeciálny systém výherných línií s názvom Criss Cross system. Criss Cross system v jednoduchosti znamená, že ak sa Vám hocikde a hocikedy počas hry objaví symbol, to potom vytvorí výhernú kombináciu

Limit na vklad pre hru Blazing Ice a prvú stávku je 0,20 centov na zatočenie a naopak maximum je veľmi štedré a na túto hru si môžete staviť až 100 eur. Výhernosť automatu sa tiež pohybuje na veľmi vysokej škále, 88-98%.

Dizajn je od spoločnosti Synot Games veľmi prepracovaný a priláka vašu pozornosť. Použitím červeného pozadia na ľavú stranu a štýlové mrznúce pozadie na pravú stranu sa dizajnom značne odlíšili od konkurencie. Aj samotné symboly ovocia nie sú úplne klasické a môžete na nich vidieť jemný grafický návrh orosenia a kvapiek vody. Jednotlivé ovocia  aj inak znásobujú výhry. Napríklad ak sa Vám podarí na valcoch vytočiť čerešne alebo citrón, výhra je dvojnásobná. Pomaranče danú výhru strojnásobujú, za slivky dostanete výhru vo výške 5-krát vašej stávky, za grep je výška výhry desať násobná a najvyššiu výhru dostanete za melón a to hneď 20-násobnú.

Pri tejto hre dohľadáte i inštruktážne video na samotnú hru, v ktorej máte všetko vysvetlené a môžete sa tam naučiť ako danú hru hrať.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...