Najlepšie kasína

Dice 81

  • Výrobca: Apollo Games
  • Téma: Ovocné symboly
  • Výhernosť (RTP): 94,90%
  • Počet valcov: 4/3
  • Dátum vydania: 09/2018

Dice 81 je jeden veľmi jednoduchý, ale aj na druhej strane dostatočne štedrý výherný automat Dice 81, ktorý vyrobila spoločnosť Apollo Games, ktorý si môžete zahrať v  online kasíne Tipsport. Výherné kombinácie sú v štyroch výherných línách. Automat obsahuje 4 vlace a 3 rady, v ktorých sa nachádza 81 výherných línií. Ako bonusový symbol v hre Dice 81 nájdeme Jokera, ktorý, ako je to vo svete hazardu bežné, nahrádza chýbajúce symboly na výherných kombináciách. Zaujímavým symbolom na tomto aute je symbol kocky, pri ktorom, ak ich na obrazovke vytočíte 3 alebo viac, spustí sa bonusová hra. Bonusová hra spočíva vo free spinoch, ktoré sú vyrátané na základe počtu kociek, ktoré sa vám podaril vytočiť.

Čo sa týka grafického spracovania hry Dice 81, tak ide o veľmi jednoduchý dizajn, ktorý je zároveň prehľadný a veľmi príjemne pre ucho hráča pôsobia aj zvukové efekty a na mobilných telefónoch je doplnený aj o výherné vibrácie.

Ako spustiť automat Dice 81 bez rizika?

Ak ešte nie ste rozhodnutí, či je automat Dice 81 pre vás to pravé orechové, môžete si ho na našom webe vyskúšať úplne zadarmo! V prípade, že ste sa rozhodli zahrať si automat naživo, využite zaujímavé promoakcie kasín, ktoré vám dokážu k vášmu vkladu prihodiť zaujímavé bonusy!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...