Najlepšie kasína

El Dorado Treasure

Recenzia automatu El Dorado Treasure

Hry Apollo predstavujú návštevu do starodávnej ríše Aztékov, vďaka svojmu automatu El Dorado Treasure. Na piatich valcoch a piatich výherných líniách sa objavujú farebné symboly, bohato zdobené v štýle, ktorý sa hodí k téme starodávnej ríše Aztékov. Tento online herný automat si môžete zahrať v kasíne Tipsport.

Výherné symboly vytvárajú znásobovač výhier a vy máte možnosť niekoľkonásobne zvýšiť výhry v vzrušujúcej kartovej hre. Zahrajte si automat El Dorado Treasure online a môžete vyhrať 500-násobok svojho vkladu v základných hrách alebo 16-tisíc-násobok, ak sú s vami v kole hazardu aztécki bohovia.

Objavte symboly ríše Aztékov

Či legendárne mesto El Dorado vôbec existovalo, stále nie je známe, španielski dobyvatelia však pri hľadaní zlata hľadali väčšinou v Strednej a Južnej Amerike. Online herný automat El Dorado Treasure plní svoje valce hodnotnými, veľmi pekne graficky spracovanými symbolmi, ktoré z neho robia fantasticky vyzerajúci.

Aj keď sa tu používajú symboly hracích kariet, vývojár, český Apollo Games, pridal do každého symbolu množstvo krásnych detailov. Medzi symboly vyššej hodnoty patrí slávnostný nôž, štylizovaný vták a grimasový obraz boha slnka. Animované vetvy vinice oddeľujú jednotlivé valce a ak sa vám podarí vytočiť výhernú kombináciu. El Dorado Treasure je automat optimalizovaný pre počítače aj mobilné zariadenia.

Bonusové funkcie El Dorado Treasure

Zelený chlapík v slávnostných šatách je bonusový divoký symbol. Wild symbol funguje nielen ako každý iný symbol, ale dokáže vytvárať výherné kombinácie. Po vytočení Wild symbolu nasleduje prehľadnáa pekná animácia, keď sa wild symbol pohybuje nahor alebo nadol a vyplňuje všetky tri riadky súčasne.

Symboly na hracích kartách môžu byť hodnotnejšie, ako vám píše tabuľka výherných línií. Ak symbol zodpovedajúcej karty vyplní všetky tri rady prvých troch valcov, vaša výhra sa strojnásobí. Naplňte prvé štyri valce automatu El Dorado Treasure rovnakým symbolom karty, čím sa cena štvornásobne zvýši, a úplná línia 5tich symbolov znásobí výplatu 5-násobne.

Rovnako ako v prípade zvyšku ponuky hier Apollo Games, aj online automat El Dorado Treasure vám dáva možnosť hazardovať so svojou výhrou. Túto možnosť môžete využiť po úspešnom roztočení a uvidíte, že zo spodku valcov vám vystrkuje sadu hracích kariet. Musíte predvídať, či bude vytiahnutá karta z tohto balíka z čierna alebo červená.

Pri správnom odhade sa vaša výhra zdvojnásobí a vy môžete buď zbierať ceny alebo hazardovať o všetko znova. Samozrejme, akákoľvek nesprávna voľba v ktoromkoľvek okamihu prehráva vklad, takže prichádzate o akékoľvek zisky plus spúšťaciu cenu.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...