Najlepšie kasína

FireBird Double 27

Firebird Double 27 patrí medzi obľúbené výherné automaty, na ktorom môžete hrať za reálne peniaze v online kasíne.

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 95,11%. Pri výhernom automate Firebird Double 27 treba spomenúť funkciu Autoplay. S ňou ale treba narábať opatrne, hlavne v prípade ak máte stanovený svoj rozpočet.

Téma automatu: Ovocný výherný automat. Témou automatu sa zaraduje medzi ovocné výherné automaty. Čo jeho pozíciu na trhu výherných automatov veľmi neuľahčuje, keďže v konkurenčnom boji sa dá s ovocným automatom obstáť len veľmi ťažko. 

Práve preto sú na vývojárov kladené veľké požiadavky, nech za ním stojí akákoľvek spoločnosť. Neustále treba s týmto formátom naďalej pracovať. Lebo neustále vznikajú nové varianty s možnosťou jedinečných funkcií, ktoré tie predošlé automaty nemali. To platí aj pri Firebird Double 27 automate a ani on nie je výnimkou. Na prvý pohľad to vyzerá ako klasický ovocný automat, no na druhý pohľad Vás však prekvapí jedinečným prvkom, ktorý sa len tak nevidí.

Grafika a prostredie hry

Na tomto automate veľmi pekne pôsobí grafika a prostredie hry, ktoré sú spracované s animáciami a symbolmi. Nájdete tu klasické symboly ovocia, ako čerešne, citrón a iné. Okrem nich na výhernom automate nájdete aj symboly BARu, zvonca a sedmičky. Najziskovejšia kombinácia sú tri sedmičky.

Aký by to bol automat bez Wild symbolu

Ten má podobu Ohnivého Fénixa a jeho funkciou je nahrádzať chýbajúce symboly vo výhernej kombinácií. Tiež sa zaraduje medzi veľmi výnosnú kombináciu spoločne s troma sedmičkami. Namiesto Scatter symbolu ako je zvykom u ovocných výherných automatov je Gamble (risk), vďaka čomu si môžete výhru zdvojnásobiť. Jedinou podmienkou je uhádnuť farbu pretočenej karty. Nesprávnym tipom výhru strácate.

Online výherný automat Firebird Double 27 od Synot Games je 4-valcový a 3-riadkový s 54 fixnými výhernými líniami. Výherné línie automatu sú platné z oboch strán, je to jedinečný prvok tejto hry. Na tomto automate platia kombinácie aj sprava, aj zľava.

Vnímanie automatu ako 4-valcového je trocha odlišné

Neexistujú iba 4 symboly, ktoré spolu tvoria víťaznú kombináciu, ale sú platné iba kombinácie z troch rovnakých symbolov. Ak máte 4 rovnaké symboly automat to berie ak dve rozdielne kombinácie, každá z inej strany a výhry sa sčítajú.

Automat Firebird Double 27 vás neokúzli veľkou ponukou bonusy

 násobiteľov a ďalších herných funkcií, no ponúka kvalitnú grafiku a hlavne rýchlu a nekomplikovanú zábavu. Je vhodný aj pre začínajúcich hráčov, ktorý si ho môžu vyskúšať zadarmo.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...