Najlepšie kasína

Fruits’n‘ Fire

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 94-98%

Téma automatu: ovocné symboly

Valce: 5-valcové

Fruits’n’Fire je nový tradičný online automat od zmámeho výrobcu hier Synot Games. Svojim vzhľadom môže pripomínať špeciálny automat ale bol len adaptovaný z klasického automatu.

V tomto online výhernom automate sa stretneme s klasickými motívmi ako sú zvončeky, čerešne, melón a iné.  Spoločnosť Synot sa v tomto automate vyhrala s pozadím, ktoré tvoria animované plamene a dopĺňa ho hudba z 80.rokov. Plamene najprv horia a po výhre vzplanú.

Fruits’n’Fire má 5 valcov, 5 výherných línií a 3 rady výherných symbolov. Aj keď táto hra nemá množstvo bonusových funkcií, má čo ponúknuť, vrátane rozširujúcich sa divokých zvierat, 2 typov symbolov rozptylu a funkcie hazardu. Online výherný automat Fruits’n’Fire je kompatibilný s mobilným telefónom.

Šťastné číslo 7

Fruits’n’Fire je určený aj pre začiatočníkov a hra na ňom nie je náročná na pochopenie. Vašou starosťou je len výška stávky, ktorá môže byť v rozmedzí od 0,2 kreditu za kolo po 90 kreditov za kolo.

Pravidlá výplat sú tiež jednoduché, pričom automat ponúka výplaty iba vtedy, keď zoradíte 2 až 5 rovnakých symbolov na ktorejkoľvek z 5 výherných línií, počnúc prvým valcom hry a pohybom doprava. A aby ste ľahšie pochopili, koľko môžete získať späť z automatu, všetky výplaty uvedené v tabuľke výplat sa vynásobia vašim celkovým vkladom.

Najlepšie výplaty sú dané symbolom 7 a zvončeka. Dva symboly 7 na výhernej línií znamenajú, že vaša stávka sa zdvojnásobí. Päť symbolov 7 na výhernej línií  znamená, že vaša výhra sa vynásobí číslom 500. Ak sa na vašej výhernej línií objaví symbol zvončeka 3,4 alebo 5x, výhra sa násobí 8-150x. Klasické symboly ako melón, hrozoa, slivky, pomaranče, citrón a čerešne zaručujú pri ich viacnásobnom objavení sa vo výhernej línií násobenie výhry číslom 2-100.

Tretím a posledným špeciálnym symbolom je WILD symbol, ktorý sa v hre zobrazuje iba na valcoch 2, 3 a 4. Divoký symbol môže zastupovať všetky ostatné symboly z tabuľky výplaty okrem scatterov a Extra scatterov. Cena sa môže zdvojnásobiť pomocou funkcie hazardu.

Táto funkcia sa aktivuje po výhre a umožňuje vám zdvojnásobiť výhru stávkou 50/50 na farbu nasledujúcej karty, ktorá sa má vylosovať. Ak urobíte správny ťah, môžete svoju výhru zdvojnásobiť; ak uhádnete zle, stratíte všetky nahrané peniaze. Máte tiež možnosť rozdeliť si peniaze, o ktoré chcete hrať, aby ste mohli kedykoľvek ušetriť polovicu svojej výhry, ak tipujete zle. Funkciu hazardu môžete používať, kým neurčíte chybu a neprehráte, alebo kým vaša výplata nedosiahne 55 000 kreditov.

Čerešne a hrozno zadarmo

Fruits’n’Fire je možné hrať online buď so stávkami o skutočné peniaze, alebo ako automat zadarmo. Automat Fruits’n’Fire zadarmo je ukážková verzia automatu, ktorý poskytuje SYNOT svojim klientom kasína. Dodáva sa s veľkým virtuálnym vyvážením, ktoré umožňuje tipujúcim vyskúšať si rôzne stávky a otestovať všetky funkcie, ktoré hra má. Ak máte záujem vyskúšať si hru bez akýchkoľvek peňazí, môžete si zadarmo vyskúšať hru priamo na tomto webe. A ak si chcete vyskúšať ďalšie  automaty od poskytovateľa hier, môžete si prezrieť náš bezplatný katalóg automatov s desiatkami ukážok najlepších online automatov.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...