Najlepšie kasína

Gemm-O-Rama

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 93-97%

Téma automatu: diamantové symboly

Valce: 5-valcové

Žiarivo sfarbené drahokamy blikajú na 5 valcoch automatu Gem-O-Rama a udeľujú ocenenia, keď sa 3 alebo viac rovnakých symbolov zastaví na ktorejkoľvek z 10 výherných línií. Jasné fialové pozadie dáva možnosť vyniknúť symbolom a proti ním sa odrážajú malé svetelné body, ktoré celému objektu dodajú jemný 3D efekt.

Gem-O-Rama automat nie je len o peknom vzhľade, pretože má niekoľko ďalších funkcií, ako je rozširovanie divočiny, pretočenie valcov a lesklý krištáľový klenot, ktorý zdvojnásobuje výhry. Tento výherný automat kompatibilný pre mobilné zariadenia, ktorý vyrába spoločnosť SYNOT Games, tiež dáva tipujúcim šancu hráčom vkladať svoje výhry a hrať tak ďalej.

Bezplatné video automaty Gem-O-Rama boli sprístupnené každému, kto si to chce vyskúšať hru predtým, ako bude hrať o skutočnú hotovosť. Minimálna stávka bola stanovená na 0,20 za otočenie a horná hranica je 100,00. Možnosť automatického prehrávania nastavuje valce na 10 až 1000 roztočení, aj keď neexistuje žiadny spôsob, ako vopred nastaviť limity výhier alebo prehier, takže výber mnohých roztočení pomocou automatického prehrávania by mohol byť riskantná taktika.

Vzácne výhry

Ktokoľvek, kto vyloží červený alebo zelený drahokam na 3, 4 alebo 5 valec z ľavého alebo pravého konca výhernej línie, vyhrá 0,6x, 1x alebo 3x celkovú stávku. Oranžové, modré a žlté drahokamy majú hodnotu 2x, 5x alebo 10x pre rovnaké kombinácie, zatiaľ čo najlepšie platiacim klenotom je fialový drahokam, ktorý vracia 2x, 5x alebo 10x výhru.

Tradičný červený symbol 7 vracia najlepšie výhry v normálnom priebehu hry, pričom ceny sú 5-násobné, 15-násobné alebo 25-násobné, ale ktorákoľvek z týchto hodnôt drahokamov sa zdvojnásobí, ak sa symbol bieleho kryštálu objaví na valci 1 alebo 5. Aby sme si boli úplne istí, že žiaden hráč neminie pointu, slovo „Double“ je tam napísané veľkými písmenami.

Funkcie divokého symbolu

Po naplnení valca a získaní akýchkoľvek nových výhier vytvorených striedaním zostane divoký navijak na svojom mieste, zatiaľ čo všetky ďalšie sa budú točiť ešte raz zadarmo. Ak sa v tomto pretočení objaví iná funkcia divokého symbolu, postup sa opakuje, a to maximálne trikrát. Jedná sa o jednoduchú, ale celkom vďačnú funkciu, vďaka ktorej sa video automat Gem-O-Rama trochu líši od bežných online kasínových hier so šperkami.

Hazardné hry pre väčšie odmeny

K dispozícii je voliteľná funkcia dvojitej alebo žiadnej výhry, o ktorú je možné hrať po každom víťaznom otočení. Hráčom sa zobrazí hracia karta podporovaná drahokamami O-Rama a vyzve ich, aby klikli na červené alebo čierne gombíky. Potom sa karta otočí a každý, kto správne vyberie farbu, uvidí spúšťaciu stávku zdvojnásobenú.

Medzi ďalšie možnosti patrí výber peňažných prostriedkov, opätovné hranie na dvojnásobok až do limitu hry alebo riskovanie iba polovice stávky a inkasovanie polovice, ale ako to už pri týchto hrách býva, pri akejkoľvek nesprávnej voľbe stávky, môžete prísť o všetky peniaze spolu s časťou počiatočnej stávky.

Divoké pretočenia a zdvojnásobenie výhier pomocou bonusových symbolov sú úplne bežné, takže si tu môžete užiť veľa zábavy. Vďaka optimalizácii pre mobilné zariadenia je možné tieto bohaté valce točiť odkiaľkoľvek pomocou internetu alebo mobilného pripojenia.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...