Najlepšie kasína

Hackol kasíno, no stále je na slobode

Hacknúť kasíno a i napriek tomu Vás sú pustí na slobodu ? Znie to neuveriteľne, ale je to realita. Hackol kasíno, no je stále na slobode. Podvodníci hacli kasíno, no podľa súdu sa nedopustil ničoho nezákonného. Hoci je potrebné vedieť všetky potrebné súvislosti, aby sa dala celá vec poriadne posúdiť, no teraz sa to zdá byť neuveriteľné. Niečo také sa nevidí často.

Písal sa rok 2013

Tento hackerský kúsok sa stal už v roku 2013, kedy vtedy 55 ročný John Kane s 42 ročným Andrem spoločne hacli kasíno v Las Vegas. Ich úmyslom nebolo kasíno nijako okradnúť, keďže ani jeden z nich  nie je žiaden podvodník. V skutočnosti celý prepad bola iba obyčajná náhoda, čo využili v svoj prospech. Koniec koncov to bol veľmi tučný finančný prospech. Tak sa poďme na to postupne pozrieť.

John a Andre si na začiatku pre zábavu vybrali pokerový výherný automat, kde hrali úplne bežným spôsobom ako ostatní. Náhodou spozorovali, že softvér automatu ma systémovú chybu. Jednalo sa o chybu, keď budú stláčať niekoľko tlačidiel naraz, tak sa aktivuje hand z jednej z predošlých hier. Túto chybu daného automatu sa rozhodli využiť a z poctivých hráčov sa stali podvodníci.

Našli chybu v systéme

Obaja spolu navštívili i ostatné kasína a skúsili hrať rovnaký typ pokerových výherných automatoch a objavili rovnakú chybu. Vďaka svojmu objavu chyby u automatov si tak v niekoľkých kasínách dokázali pekne privyrobiť, celkovo sa jedná o zhruba 500 tisíc dolárov. Nakoniec boli hacknutí a obvinení z podvádzania a hackovania.

Rosudok: nevinní

Súd mal však iný názor. Súd v ich prípade obvinenie zrušil a prepustil ich ako nevinných. Bolo uznané, že chyby v softvéry automatov nebol podvod, ale technický problém prístrojov. Páni vracať peniaze nemuseli a podvod na ich strane nebol priznaný. Koniec koncov hackol kasíno, no je stále na slobode.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...