Najlepšie kasína

Hell Game

  • Dojem, hudba a vzhľad 10/10: desivý automat priamo z pekla
  • Šanca na výhru 6/10: tento automat má výplatnosť 94,40%
  • Špeciálne efekty 9/10: prehľadné efekty a viditeľné výhry
  • Zábavnosť 9/10: bojíte sa radi? Hell Game je potom presne pre vás

Recenzia herného automatu Hell Game

Ste pripravení na poriadnu dávku hororovej akcie? Hell Game je až 5 valcový výherný automat od vývojárov hracích automatov Apollo, ktorý si môžete zahrať v kasínach Tipsport a Doxxbet. Hell game, ako nám je už aj z názvu vyplývajúce, vás zavedie priamo cez pekelnú bránu rovno do pekla a môžeme potvrdiť, že to nie je automat pre slabé povahy. Hororové prvky môžeme pozorovať v celkovej grafike, hudobnom spracovaní, ale aj v špeciálnych efektoch!

Okrem tématiky ide o bežný hrací automat s 5 výhernými líniami, ktoré sa počítajú zľava doprava. Počet výherných línií nie je možné meniť a sú nastavené klasicky na 3 vodorovné a 2 uhlopriečky. Veľkosť stávky si môžete štandardne upraviť priamo na hracej ploche automatu, kde si môžete vybrať stávku od 0,10€ do 200€ za jedno pretočenie.

Špeciálne symboly v automate Hell Game

V hre Hell Game sa nachádza jediný špeciálny symbol, ktorý je vyobrazený ako ženský démon a je veľmi ľahko rozpoznateľný, pretože sa okolo neho nachádzajú anímacie. V prípade, že sa vám podarí vytočiť špeciálny symbol, tak sa rozšíri na celý valec pre ešte väčšiu šancu na výhru!

Ďalšou špeciálnou funkciou je trafenie rovnakého symbolu kríža, lebky, úpisu alebo kľúča na valcoch 1, 2 a 3. V prípade, že sa vám na obrazovke zobrazí táto kombinácia, výhry sa vám strojnásobia. Ak ste dieťa šťasteny a podarí sa vám rovnaký symbol na 4 valcoch prípadne aj 5tich, tak sa vám výhry štvornásobia alebo päťnásobia.

V prípade, že by ste si radi automat Hell game vyskúšali na nečisto, a teda zadarmo, nájdete ho v demo verzii nižšie v tomto článku. Ak sa vám automat zapáčil, tak ho roztočte naplno o zaujímavé výhry v online kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...