Najlepšie kasína

Horúce a studené čísla na rulete

Ruleta je jednou z najpopulárnejších a najstarších kasínových hier. Okrem toho, veľa hráčov z celého sveta túto hru podporuje kvôli jej rýchlej a jednoduchej hrateľnosti.

Vďaka dlhotrvajúcej sláve nájdete okolo nej rôzne stratégie a techniky – od sledovania vzorov, cez metódu Martingale, Fibonacciho stratégiu a oveľa viac!

Medzi dlhým zoznamom vyniká jedna metóda najviac a tvrdí, že zvyšuje vaše šance na rozdiel od iných. Táto metóda je známa ako „stávkovanie na horúce a studené čísla“. Horúce čísla sú číslice, na ktoré loptička dopadá častejšie, zatiaľ čo studené čísla sú tie, na ktoré sa zvyčajne nedostáva. Táto metóda tvrdí, že stávkovanie na ktorékoľvek číslo vám poskytne lepšie šance na výhru.

Stávkovanie na horúce a studené čísla

Stávkovanie na horúce a studené čísla sa začalo vtedy, keď si hráči všimli, že konkrétne čísla dopadnú viac a niektoré zas menej. Odvtedy sa stali pre hráčov rulety známym ako horúce a studené čísla.

Stávkovanie na horúce čísla vo všeobecnosti znamenalo, že by to mohlo zvýšiť vaše šance na výhru, pretože na tieto čísla zvyčajne pristáva guľôčka častejšie. Kvôli pravdepodobnosti, že sa to stane vždy, sa niektorí hráči rozhodnú vsádzať aj na studené čísla, ktoré sa tak často na rad nedostanú.

Okrem horúcich a studených čísel sa stretnete aj s priľahlými číslami. Toto sú číslice susediace s horúcimi a studenými číslami, ktoré sa tiež považujú za účinnú metódu na získanie lepších výhier. Aby ste pochopili funkciu horúcich a studených čísel, naučte sa ich  rozlíšiť.

Horúce čísla

Ako je uvedené vyššie, horúce čísla sú číslice, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v hre rulety častejšie. Niektorí poskytovatelia hier majú často na svojej hre uvedené horúce a studené čísla, ktoré vám môžu potenciálne pomôcť zmapovať vašu stratégiu.

Keďže sa kolesá rulety generujú náhodne a výsledky sa neopakujú, je skvelý nápad uchovávať záznamy o predchádzajúcich kolách. Táto metóda tvrdí, že stávkovanie na tieto čísla zvyšuje vaše šance na výhru. Tieto číslice sú najčastejšie 17, 23, 24 a 7:

  • Čísla 17 – 17 sú zďaleka jedným z najlepších čísel na stávkovanie v rulete, pretože sú umiestnené v strednej časti kolesa. Vďaka tomu je to stabilný výber, pretože pravdepodobnosť pristátia bielej gule do stredu je dosť vysoká.
  • Čísla 23 a 24 – Čísla 23 a 24 sú skvelé číslice, na ktoré sa dá staviť, pretože sú to tiež jedny z mála čísel, na ktoré loptička najviac pristane.
  • Číslo 7 – V neposlednom rade 7. Toto číslo sa stále nachádza na zozname často pristávaných číslic a je tiež známe, že je to ‚šťastné číslo‘ vo väčšine kasín.

Studené čísla

Kvôli neustálemu pristávaniu na konkrétnych číslach sa niektorí hráči rozhodnú zmeniť bežnú taktiku a staviť na číslice, na ktoré sa zvyčajne nesadá. Nazývajú sa „studené čísla“ a zahŕňajú čísla 13, 0, 6 a 34 až 35.

  • Číslo 13 – Číslo 13 je jednou z najvyšších číslic, na ktorú je najmenšia pravdepodobnosť pristátia, pravdepodobne kvôli jej nevýhodnej polohe.
  • Číslo 6 – Číslo 6 sa tiež nachádza na zozname studených čísel a je to zvyčajne číslica, na ktorú sa väčšina ľudí stávkami vyhýba.
  • Čísla 34 a 35 – Väčšina ľudí sa im vyhýba aj kvôli ich umiestneniu na rulete.

Napriek zriedkavému výskytu krajín sa väčšina hráčov stále rozhoduje pre studené čísla pri hraní rulety. Toto by ste mohli vyskúšať, ak zažívate sériu prehier a chcete zmeniť taktiku.

Susedné čísla

Ak vám stávka na horúce alebo studené čísla nevyjde, skúste staviť na susedné čísla. Toto sú číslice susediace s horúcimi a studenými číslami na rulete a sú k dispozícii v rôznych typoch! Tu je zoznam, ktorý možno budete chcieť zvážiť:

Susedné stávky – Toto je situácia, keď stavíte na konkrétne číslo a ďalšie susediace číslice. Napríklad, ak stavíte na 5, ostatné číslice budú 17, 23, 22 a 34.

Voisins du Zero – To sa prekladá ako „nuloví susedia“. Keďže nula sa nachádza v strednej časti kolesa, je pravdepodobné, že na túto oblasť pristane. To je, keď stavíte na čísla susediace s nulou, ktoré sú 22, 18, 29, 7, 28, 12, 35, 3, 26, 0, 32, 15, 19, 4, 21, 2 a 25.

Stávky Orphelins – To sa prekladá ako „sirota“, pretože čísla, na ktoré sa chystáte vsádzať, sú od seba veľmi vzdialené. To zahŕňa približne 8 číslic. Prvé 3 číslice by mali priliehať k jednej časti kolesa, zatiaľ čo ďalších 5 číslic sa nachádza v inej časti. Tu je príklad, ktorý vám poskytne lepšiu predstavu: prvé 3 číslice (6, 34 a 17) a pre zvyšných 5 čísel (1, 20, 14, 21 a 9).

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...