Najlepšie kasína

Hunter’s Spiritn

Autor: Synot Games

Výhernosť (RTP): 88%-98%

Téma automatu: naháňanie duší

Valce: 5-valcové

Natiahnite si najpohodlnejšie turistické topánky a chyťte oštep ako Hunter’s Spirit. Hunter’s Spirit od spoločnosti SYNOT Games vidí, že spojíte sily so starým Indom, ktorý hrdo nosí svoju perovú vojnovú bundu, aby ste prehľadali krajinu a lovili ako veľa divokých zvierat, aby ste zabezpečili, že jeho kmeň nebude hladovať počas hroziacej dlhej, chladnej zimy.

Údolie, ktoré objavujete, je bohaté na vlkov s ostrým zrakom, zatiaľ čo mocné orly lákajú po oblohe. Avšak nebudete môcť zabiť ani jedného z nich, pretože sa predpokladá, že majú liečivé sily a sú spojené s dodaním úspechu poľovníkom. Namiesto toho budete špehovať stáda bizónov, v ktoré dúfate, že využijete svoj oštep, pretože starý Indián a jeho ľudia si radi pochutnávajú na ich mäse.

Lovte po správnej ceste

Domorodí Američania vždy pevne verili, že každý lov je duchovným činom a že životy zvierat symbolizujú kruh života. Preto budete musieť pomôcť starému Indiánovi postaviť indiánsky stan a počkať, kým sa hviezdy vyrovnajú, kým určia, ktorou cestou sa treba vydať.

Pri love sa sleduje hľadanie divokých zvierat na 5 valcoch, pričom každý kotúč je oddelený bambusovými tyčami, ktoré sú navzájom zviazané pomocou zvieracej šľachy, a sú tu 3 rady podrobných symbolov.

Vaším cieľom bude spojiť symboly zľava doprava cez 20 pevných výherných línií, aby ste dostali odmeny od starého Inda, a takáto štruktúra znamená, že po jeho boku môžete začať loviť od nízkej hranice iba 0,20 kreditu, zatiaľ čo tí z vás, ktorí sú najistejší vo svojich schopnostiach vrhať oštepy môžu riskovať vysoký limit 100 kreditov.

SYNOT Games považujú video automat Hunter’s Spirit za hru so strednou ľahkomyselnosťou a uvádzajú, že percento výplat sa pohybuje medzi 88% a 98% – takže možno budete chcieť uvoľniť svoju duchovnú stránku a modliť sa za úspešný lov!

Prečistite posvätnú zem

Po určení, ktorou cestou sa vydáte, sa vy a starý Indián vydáte ďalej do údolia na lov posvätných zvierat. Aj keď ich je dostatok, je tu ešte množstvo symbolov, ktoré vám zbierajú body, ktoré vás nasmerujú k zvieratám.

V skutočnosti šesť z dvanástich symbolov, ktoré sa nachádzajú na výplatnej tabuľke tohto bezplatného slotu Hunter’s Spirit predstavujú symboly kariet. Každá z nich bola navrhnutá v štýle dreva a okolo nich bola omotaná šľacha zvieraťa. Do vrecka si môžete vložiť až 4-násobok svojej stávky na objavenie súprav 9 alebo 10 symbolov, maximálne 8-násobok svojej stávky za zoradenie symbolov J a Q, pri zhode symbolov K a A získate maximálny 16-násobok svojho vkladu.

Akokoľvek sú tieto symboly ohromujúce, je to práve starý Indián vyskakujúci na valcoch, za ktorého sa budete modliť, pretože vám vyjadruje vďačnosť tým, že vám odovzdá hlavnú cenu až 200-násobku vášho vkladu. Je zaujímavé, že on a vlci sú jedinými symbolmi, ktoré sa vyplácajú za zladenie dvoch symbolov na výhernej línii, pričom minimálne tri sú potrebné pre všetky ostatné výherné línie.

Vo vysokej nálade

Podľa môjho názoru je Hunter’s Spirit jedným z najlepších online automatov o skutočné peniaze, ktorý vydal SYNOT Games. Nielenže sa môže pochváliť fascinujúcou témou, ktorá vás prinúti preskúmať duchovnú stránku indiánskych lovcov, ale obsahuje aj jemné detaily, ako napríklad surovú kožu použitú na pozadie kotúčov, ale aj výrazné umelecké diela, dramatickú hudbu a navyše obsahuje niekoľko veľmi zaujímavých bonusových funkcií, ktoré vás určite budú baviť!

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...