Najlepšie kasína

Joker 81

Ak ste fanúšikom video automatov na trhu s retro nádychom, nehľadajte nič iné ako hrací automat Joker 81 od spoločnosti Kajot. Táto hra od českej softvérovej spoločnosti so 4 valcami a 7 výhernými líniami ponúka dokonalý kompromis medzi veľkou stávkovou akciou a dizajnom vintage automatu a je super spoločníkom k ich hernému automatu Joker 27.

Kasíno Joker 81 nemá žiadne špeciálne efekty ani komplikované bonusy, a preto neexistujú žiadne free spiny alebo špeciálne vedľajšie hry, ktoré by rozbili štandardnú hrateľnosť. K dispozícii je však špeciálna funkcia, ktorá dočasne premení slot na hru na 81 spôsobov.

Ovocný automat

Na povrchu vyzerá Joker 81 ako každý iný klasický automat. Hra obsahuje sortiment tradičných symbolov ovocia ako čerešne, pomaranče, citróny, slivky, hrozno a vodný melón, a tiež niekoľko ďalších obľúbených symbolov, ako sú zlaté hviezdy a šťastné číslo 7. Slot má tiež trojitú ikonu BAR, ktorá slúži ako symbol „žolíka“ – ale o tom si povieme neskôr.

Jediný znateľný rozdiel oproti tomuto automatu je, že má 4 valce namiesto bežných 3 valcov ako väčšina ostatných retro automatov. Okrem toho je automat celkom príjemný na pohľad svojim farebným kokteilom dvojrozmerných ovocných symbolov.

Veľká stávková akcia

Čo vám však môže napadnúť, je rozsah výhier, ktoré táto hra ponúka. Pretože taký nenáročný a jednoduchý automat, akým je Joker 81, určite dáva tipujúcim príležitosť roztočiť nejaké veľké výhry s maximálnym jackpotom v hodnote až 120 000 €. Dôvod možno nájsť v stávkových možnostiach hry, ktoré umožňujú hráčom uzatvárať celkové stávky v hodnote 10, 20, 50, 100, 200, 500 a 1 000 kreditov na spin. Takže niet divu, že potenciálne výnosy idú tak vysoko.

Výhry sa v skutočnosti začínajú celkom skromným tempom, pretože rad 4 čerešní alebo citrónov, v ktorejkoľvek zo 7 výplatných línií, vráti stávku s multiplikátorom celkových stávok 1x. Rad štyroch pomarančov a sliviek naopak získa výhry v hodnote dvojnásobku celkovej stávky, zatiaľ čo melóny násobia 8x a hrozno 10x. Ak sa v rozsahu výhier dostaneme vyššie a zistím, že výherná línia je plná hviezd, znásobí ich celkové stávky 12-krát a šťastné 7dmičky násobia stávku až 60x. Avšak najlukratívnejším symbolom v Joker 81 je ikona Joker, ktorá ponúka 120-násobnú výhru.

Viac spôsobov, ako vyhrať …

Pamätáte si, keď sme hovorili, že si povieme viac o tomto symbole žolíka? Teraz je ten správny čas. Ikona žolíka tohto automatu je nielen najlukratívnejšou ikonou z hľadiska výplatnej hodnoty, ale je veľmi praktická aj z iných dôvodov. V prvom rade tento symbol tiež hrá časť WILD symbolu, čo znamená, že nahradí všetky ostatné symboly, aby sa vytvorila výherná línia.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...