Najlepšie kasína

Lotéria cez internet (online lotéria)

Online lotéria je výhodná a dovoľuje vám hrať kdekoľvek – cez internet. Nedochádza tak k zbytočnému tlačeniu papierových stieracích žrebov s ochrannými prvkami, predávať ich na pošte či trafike a vysielaniu žrebovania v televíznom médiu. Tiež nemôže dôjsť k tomu, že o svoj výherný žreb prídete alebo ho stratíte. Online kasína prinášajú pomocou lotérie vyššie výhry a navyše na výsledok hry nečakáte ale dozviete sa ho okamžite. Najväčšou výhodou je, že môžete online lotériu hrať kedykoľvek máte chuť.

Číselná lotéria TIPOS na Slovensku 2021

eTIPOS je súčasťou Národnej lotériovej spoločnosti TIPOS. Jedinečnosťou eTiposu je možnosť hrať pre zábavu, bez rizika ale i s možnosťou vyhrať určitú čiastku.

Číselná lotéria nikdy nebola jednoduchšia, stačí sa iba registrovať. Tešiť sa môžete na:

  • Možnosť hrať kdekoľvek a kedykoľvek
  • V licencovanej herni sú vaše vklady v bezpečí
  • Možnosť vkladu cez SMS
  • Okamžitá výhra
  • Štedré bonusy pre nových i verných hráčov

Najpopulárnejšou doplnkovou hrou je číselná lotéria Eurojackpot JOKER. Hra JOKER je stáva na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Možno ju hrať pomocou tiketov alebo náhodným tipom. Podmienkou je uzatvoriť jeden tip, hracie pole hry Eurojackpot. Výška jedného vkladu do hry za jednu stávku na jedno stávkové obdobie je jedno euro. Iba v online verzii môžete vyhrať až dvojnásobne veľký jackpot. Druhou výhodou je ochrana čísel, ktorá zaručí výplatu výhry v jej plnej výške bez ohľadu na to koľko ďalších výhercov je. Výhra vám bude vyplatená na hráčsky účet, z ktorého si potom môžete poslať peniaze na bankový účet.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujala vás lotéria cez internet (online lotéria) a radi by ste si ju vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...