Najlepšie kasína

Lucky pot

Útek na Smaragdový ostrov a jeho zvlnenú zelenú krajinu s automatom Lucky Pot, ktorý predstavuje škriatkov a ich kúzla.

Mýty, legendy a magické bytosti sú vždy veľkým hitom a vďaka tomu sú škriatkovia a ich legendárny poklad priamo na prvom mieste v zozname hľadaných online automatov. Dobre navrhnutá grafika a ohromujúca krajina spolu vytvárajú slot, kde si hráči môžu vychutnať nekomplikovanú hru. Bude však váš hrniec na konci plný zlata? Tu je prehľad bezplatného video automatu Lucky Pot od spoločnosti SYNOT s rýchlymi faktami, ktoré potrebujete, aby ste mali šťastie.

Každý vie, že škriatkovia sú malí ľudia, takže je asi vhodné, aby bol tento online automat v porovnaní s ostatnými titulmi na trhu na kompaktnejšej strane. Vizuálne však poskytuje skutočný úder s prekrásnym výhľadom na írsku krajinu a ukazuje hráčom, prečo je známy ako Smaragdový ostrov. Ale ak chcete vziať poklad preč od zelených mužov, budete musieť prestať s obdivom k obrázkom a namiesto toho zamerať pozornosť na akciu.

Iba so 4 valcami je to oveľa menší slot, na aký môžu byť hráči zvyknutí, ale na hernej doske je stále zabalených 25 výherných línií. Sú pevne dané a nemožno ich upraviť, takže k dispozícii je celých 25 riadkov, ktoré budú aktívne pri každom hraní. 25 výherných línií je vítaným prekvapením a poskytuje veľa šancí na výhru jednej z najlepších výplat.

Váš vklad nastavíte ako celkovú sumu, nie postupne po jednotlivých líniách a toto stávkovanie sa začína iba na 0,20 €. Ak hľadáte niečo viac, môžete zvoliť zvýšenie stávky so stropným stropom pri stávke max. 100 €. Toto je stále pomerne nízka stávka v porovnaní s inými maximálnymi stávkami na trhu, ale ponúka aspoň rozmanitosť, z ktorej si hráči môžu vyberať.

Skvelé pre začiatočníkov

Lucky Pot je online video automat, ktorý dokonale vystihuje írsku tému s úžasnou krajinou v pozadí a ukazuje presne to, prečo je známy ako Emerald Isle. Škriatkovia, ktorí sú prítomní, dodávajú hre šibalský šmrnc a celkovo je vzhľad zábavný a atraktívny. Funkciám hry sa nedarí tak dobre, že ani veľmi nie je čo dodať vzrušenie.

Maximálna stávka je nastavená na dosť nízku úroveň a tieto kombinované faktory znamenajú, že skúseným hráčom a hráčom na vysokej úrovni bude táto hra pripadať trochu krotká. Pre nováčikov a ľudí s malými skúsenosťami je však základným nastavením a nízkou až strednou úrovňou volatility špičkovou voľbou.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...