Najlepšie kasína

Mad Mechanic Deluxe

Autor: Apollo Games

Výhernosť (RTP): 95%

Téma automatu: steampunk a technika

Valce: 5-valcové

Výherný automat Mad Mechanic Deluxe je ďalším zo širokej škály  produktov od známej firmy Apollo Games, ktorá má na konte viacero výkonných a medzi hráčmi veľmi populárnych výherných automatov. Výhernosť automatu Mad Mechanic Deluxe je veľmi vysoká a predstavuje až  95%, čiže vaše šance na výhru sú vyššie ako zvyknú byť na iných online výherných automatoch. Zaujať hráčov môže Mad Mechanic Deluxe práve svojou nezvyčajnou a pre mnohých zaujímavou témou, ktorá je steampunk. Na piatich valcoch toho výherného automatu Mad Mechanic Deluxe si môžete s radosťou vytočiť nemalé výhry a skúsiť šťastie. Hra na tomto výhernom automate je určite vzrušením a poteší nejdeného skúseného či hráča či hráča začiatočníka, ktorý si chce trocha vyventilovať hlavu od každodenného života plného starostí.

Tento klasický a ničím nerušený výherný automat, aké môžeme bežne poznať z kasín disponuje piatimi valcami a piatimi výhernými líniami. K vyplateniu výhry na automat pri tomto výhernom automate môže dôjsť už pri zhode v dvoch symboloch. Zhoda troch symbolov je potrebná ak chcete vyhrať reálne, teda peňažné výhry pre ktoré ľudia väčšinou hrajú. Stávku, alebo inak povedané vklad, si môžete nastaviť od 0,2eur po 40eur za jedno roztočenie. Výška stávky je samozrejme len na Vašom zvážení a aktuálnych možnostiach.

Špeciálne symboly a funkcie na automate Mad Mechanic Deluxe

Tento automat Mechanic Deluxe sa vyznačuje dvomi hlavnými symbolmi. Prvý je Wild symbol, ktorý nahradí všetky symboly okrem symbolu Scatter a taktiež vynásobí výhru číslom 2 v línií, v ktorej nahradí iný symbol. Wild symbol putuje sprava doľava a nezvyčajne sa môže objaviť náhodne. Druhým symbolom, ktorý je typický pre výherný automat Mad Mechanic Deluxe je Scatter symbol, ktorý spúšťa bonusovú hru s free spinmi. Za trafenie 3 Scatter symbolov hocikde na hernej ploche dostanete 10 spinov, za 4 symboly 20 spinov a za 5 symbolov až 5 spinov.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...