Najlepšie kasína

Najlepšie smartfóny pre mobilné kasíno

Smartfóny otvorili hráčom kasín úplne nový svet príležitostí, pretože umožňujú ľuďom prístup k ich obľúbeným hrám z ktoréhokoľvek miesta na svete nepretržite, a to aj počas cestovania alebo dovolenky. Štatistiky v skutočnosti ukazujú, že celkový počet používateľov mobilných kasín v nasledujúcich niekoľkých rokoch vzrastie o 100 miliónov. To len ukazuje, aký populárny je trend hazardných hier v smartfónoch po celom svete.

Výrobcovia tiež pri tomto novom vývoji nezostali pozadu. Väčšina z nich vyvinula úsilie pri vytváraní telefónov s pokročilými funkciami špeciálne prispôsobenými tak, aby vyhovovali virtuálnej hráčskej komunite. Ak ste hráčom, ktorý obvykle hazarduje z mobilných zariadení, mali by ste si vychutnať aspoň plynulé a príjemné hranie, bez prerušenia, grafických problémov alebo nízkej rýchlosti. Ďalej uvádzame niektoré z najlepších mobilných telefónov, ktoré sú dnes k dispozícii na bezproblémové stávkovanie:

Samsung Galaxy Note 8

Note 8, využívajúci najnovšiu technológiu čipu Samsung Exynos 8895, je vážnym uchádzačom v oblasti mobilných kasín, pretože umožňuje hráčom prístup k 3D a živým hrám s najvyššou úrovňou rýchlosti blesku.

Batéria sa navyše nabíja neuveriteľne rýchlo v porovnaní s ostatnými smartfónmi v rovnakej kategórii a zároveň si udržuje energiu oveľa dlhšie, takže si môžete svoje obľúbené online hry užiť s minimálnym prerušením. Plné nabitie z prázdnej nádrže trvá v priemere asi 1 hodinu a 30 minút, čo vám vydrží na batériu až 24 hodín a vydrží celý deň.

Iphone 12 pro

Značka Apple nikdy nesklame, pokiaľ ide o hranie, ale nový špičkový iPhone 12 pro posúva túto schopnosť na úplne novú úroveň. Dodáva sa s exkluzívnym procesorom A12 Bionic, čo je 6-jadrový 64-bitový procesor ARMv8.3, ktorý obsahuje jadrový systém Vortex pracujúci na frekvencii 2,49 GHz a 4 energeticky efektívne jadrá Tempest.

Ďalej má kapacitný dotykový displej OLED, ktorý poskytuje živé obrázky, vďaka ktorým sa budete cítiť ako v skutočnom kasíne.

Huawei P20Pro

Spoločnosť Huawei sľubuje, že svojim novým vydaním P20 Pro posunie zážitok z mobilných kasín o niečo vyššie pre hráčov. Operačný systém Android Oreo 8.1, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre rýchlosť a efektivitu, poskytuje hráčom vyššie rýchlosti spracovania a množstvo vlastných funkcií, ktoré je možné preskúmať, napríklad blokátory reklám šetriace batériu, aby obmedzili náhodné vyskakovacie bannery, ktoré by sa inak mohli zobraziť na vašej obrazovke pri hraní a spôsobiť vyrušovanie alebo zbytočne spotrebovávať energiu batérie.

Moto Z2 Play

Tento vysokokapacitný online kasínový herný telefón je vybavený výkonným procesorom Snapdragon 626SoC s úložnou kapacitou 64 GB a 4 GB RAM. Vďaka tomu je vhodný na hranie väčšiny 2D kasínových hier, ako sú baccarat, poker a automaty.

Ďalej je možné ho upgradovať pomocou aplikácie Incipio Off-grid, ktorá vám umožní predĺžiť životnosť batérie až o 20 hodín, vylepšiť hudobný výstup a uchovať dáta okrem iných užitočných funkcií. Prostredníctvom Incipio môžete dokonca zmeniť svoj telefón Moto Z2 na filmový projektor na streamovanie živých kasínových hier.

OnePlus 7 Pro

Aj keď je cena v porovnaní s ostatnými renomovanými modelmi lacnejšia, OnePlus 7 Pro je slušný herný telefón vybavený najnovšou čipovou sadou Snapdragon 855 od spoločnosti Qualcomm, ktorá poskytuje vynikajúci výpočtový výkon na zvládnutie aj veľkých alebo zložitých hier.

Okrem toho má veľkú obrazovku s uhlopriečkou 6,67 palca, aby bolo zaistené, že každá herná ponuka dostupná vo vašom online kasíne bude viditeľná a nebude skryta pre obmedzený priestor na monitore. Hráči budú tiež ponorení do veľmi ostrého rozlíšenia, ktoré poskytuje ostrú grafiku, vrátane pôsobivej obnovovacej frekvencie 90 Hz, ktorá poskytuje rýchlu odozvu ovládania.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...