Najlepšie kasína

Online Herné automaty

Online Herné automaty a ich možné výhry sú určované Ministerstvom a sú pevne dané. Majú predom nastavené percento stáviek, ktoré sa môžu hráčom vrátiť vo forme výhry. Pri každom automate je iné percento návratností peňazí zo stávok, zvyčajne je to v rozmedzí 84 až 97 percent.

Poznáme tri základné typy automatov, s ktorými sa môžete stretnúť:

  • Klasický mechanický hrací automat – má mechanický základ a jeho najdôležitejšou súčasťou sú valce. Automaty sú tri až päť valcové a tieto valce sa po stlačení roztočia a po určitom čase zastavia. Ak sú symboly v pozícii s výhernou kombináciou symbolov, najčastejšie tri rovnaké symboly vodorovne alebo po uhlopriečkach, dôjde k vyplateniu výhry. Tá závisí na výške stávky.
  • Digitálny hrací automat – pracuje na rovnakom princípe ako klasický mechanický hrací automat. No vďaka digitalizácií obsahuje viac možností, bohatšiu ponuku hier a je častokrát pre používateľa zábavnejší a atraktívnejší.
  • Online herný automat – je súčasťou online kasína, kde ponúkajú online výherné automaty, čo umožňuje hráčom hrať kdekoľvek a kedykoľvek. Fungujú na rovnakom princípe ako klasické a sú stále viac populárnejšie.

Ak si nie ste istí tým, ktorý automat či online hra v online kasíne je pre vás ta pravá, vyskúšajte ich najskôr ako online kasíno hry zadarmo. Online automatov je vo svete online kasín veľké množstvo, a preto si môže začínajúci, ale aj zbehlý hráč lámať hlavu nad tým, ktorý automat je preňho ten správny, avšak v online kasíne je veľkou výhodou práve to, že si hry a automaty môžete vyskúšať vo väčšine prípadov úplne zadarmo! Vyskúšať si výherný automat zadarmo je jedna z vecí, ktoré poskytujú na stranu online kasína veľkú výhodu, oproti kamenným kasínam, kde takúto možnosť nemáte.

Myslite aj na to, že okrem bežných výherných automatov si zadarmo môžete vyskúšať aj kartové hry, akými sú blackjack, poker či ffreeroll turnaje. Roztočiť zadarmo môžete aj ruletu, či zakúpiť si stieracie žreby zadarmo. Koniec koncov, vďaka možnosti vyskúšania si všetkých hier, sami usúdite, čo je pre vás najvhodnejšie, a ktorý automat je pre vás ten správny.

Mýty o online herných automatoch

RNG (Random number generator)

Je to veľkou súčasťou online hracích automatov a prvok tvorený mechanickými zastavovačmi pre generovanie náhodných čísel. Vďaka RNG automat tvorí stále nové a nové číselné kombinácie, ktoré sú priradené symbolom na valcoch. Automaticky po stlačení tlačidla „SPIN“ tento generátor začína pracovať a automat dopredu nevie, či vyhráte alebo prehráte. Každé ďalšie točenie má rovnakú šancu opäť vyhrať alebo prehrať. Hra je postavená hlavne na šťastí a milisekundách, kedy stlačíte tlačidlo spin.

Od čoho závisí, kde sa valce na hre online herný automat zastavia ?

Práve o tom rozhoduje RNG, ktoré na základe náhodného vytvorenia čísel určí polohu valcov. A to teda určí i výhru alebo prehru. No je tu jedna možnosť ako podľa pravidiel vyhodnocovania výhier a iných špeciálnych pravidiel dokážeme zistiť zaujímavé charakteristiky – výhernosť a variancia. To je možné z definície valcov, ale tá vo väčšine prípadov nebýva zverejnená.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Zaujali vás online herné automaty a radi by ste si ich vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...