Najlepšie kasína

Podvody v kasíne

Podvody v kasíne – pohľad na ambiciózne zločiny a podvody v kasíne

Kasína vytvárajú veľké výnosy. Je to stroj na neustále zarábanie peňazí, ktorý funguje oboma spôsobmi a peniaze sa neustále točia. Podobne ako banky, aj pre podvodníkov je to obľúbený cieľ pokúsiť sa preniknúť do pozadia kasína a pokúsiť sa vydolovať jeho bohatstvo pomocou sofistikovaných kasínových podvodov a schém. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najslávnejších trikov, ktoré kasína stoja milióny.

Ktoré sú najznámejšie podvody v kasíne?

Boli by ste šokovaní, ako ďaleko niektorí jednotlivci idú, len aby vymysleli prepracovanú schému a odišli, akoby sa nikdy nič nestalo. Aj keď niektoré prípady, o ktorých sa chystáme hovoriť, sú veľmi vynaliezavé a nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo pre nikoho iného, iba pre skutočného konateľa, iné mali vážne následky pre nespočetné množstvo nevinných ľudí.

Aj keď by sme vám úplne odporúčali vyhnúť sa akémukoľvek druhu hry okrem férového, musíme prezradiť, že v dnešnej dobe by bolo ťažké väčšinu z týchto schém realitovať. Kasína sa za tie roky poučili a prijali extrémne opatrenia na zníženie potenciálnych podvodov v kasíne na nevyhnutné minimum. Najmodernejší kamerový dohľad a najrôznejšie biometrické skenery pokrývajú všetky oblasti herných plôch a neustále monitorujú akékoľvek nezrovnalosti.

The Roselli Brothers – podvod za milióny

Bratia Roselliovci sa skutočne pokúsili naplánovať hazardné hry a zanechali tisíce obetí, ktoré nemali žiadne tušenie, čo sa z ich peniazmi deje. Počas tohto procesu nevynaložili nijaké svoje vlastné prostriedky, iba milióny dolárov, ktoré získali cez ukradnuté identity Roselliho bratia. Je skutočne najstrašidelnejší zo všetkých podvodov v kasíne, hlavne kvôli jeho vplyvu na nevinných.

Tu je to, čo urobili. S pomocou hackera sa zameriavali iba na jednotlivcov s dokonalým úverovým hodnotením. S ukradnutými identitami si otvorili účty v rôznych kasínach pozdĺž slávneho bulváru Las Vegas Strip. Bratia Roselliovci vložili do každého z nich s existujúcimi účtami 50 000 dolárov, čo kasínu dalo istotu, že to znamená vážneho hráča.

Ako čas plynul, už boli na úveroch, ktoré sa blížili k miliónu dolárov na viacerých miestach s hazardnými hrami. Čo nakoniec urobili, bolo vyprázdniť ich a odísť bez akejkoľvek stopy. Najhoršie na celej situácii je, že kasína potom namiesto bratov Roselliových začali prenasledovať obete ukradnutými identitami za ich peniaze. Čo sa im stalo? Niektorí veria, že sú mŕtvi, iní, že žijú. Je záhadou, na ktorú nikto nevie odpovedať.

Podvod s kontaktnými šošovkami v Cannes

Podvod s kontaktnými šošovkami v kasíne nestál hazardný priemysel milióny, takže to nebolo najlukratívnejšie, ale určite to bolo geniálne. Titulárne postavy tejto schémy sa rozhodli raziť v Cannes a vyskúšať techniku, ktorá sa skutočne osvedčila. Bohužiaľ, príliš rýchlo sa chamtili a veci sa skončili nečakane rýchlo.

Urobili to, že navštívili kasíno a počas hrania Stud Pokeru označili karty v balíčku špeciálnym typom ultrafialového atramentu. Neskôr sa Talian vrátil s nasadenými špeciálnymi šošovkami, vďaka ktorým bude atrament viditeľný pre neho, čo mu umožnilo vypočítať jeho ťahy a vyhrávať výhru za výhrou. Bol to nepochybne chytrý plán a so zaslúženým miestom medzi najlepšími kasínovými podvodmi.

Keby boli v tom o niečo múdrejší a neurobili zo svojho protivného zvyku podozrivý vzor, ​​neboli by boli chytení tak skoro. Vďaka nim je v dnešnej dobe väčšina fotoaparátov vybavená ultrafialovým senzorom, ktorý na kartách odhaľuje potenciálne stopy.

Podvod v kasíne Cutting Baccarat

Cutter Gang a ich konanie sú slávne kasínové podvody, ktoré sa špecializujú na schémy Baccarat. Je to perfektná hra pre ich konkrétnu zručnosť, pretože hráči štandardne trénujú karty. Keď sa pomaly menia, zabezpečia, aby bola hracia doska bola dobre viditeľná vďaka maličkej kamere ukrytej v rukáve.

Ten istý hráč potom opustil stôl a vymenil kameru za iného tipéra, ktorý sa pripojí a zhromaždené informácie použije akýmkoľvek možným spôsobom. Cieľom je uzavrieť čo najviac informovaných stávok. S odmenami viac ako 1 milión dolárov mal gang skutočne výborný priebeh a vždy sa zdalo, že tak či onak unikne z pazúrov úradov.

Spočiatku boli zatknutí v Las Vegas v roku 2011. Bohužiaľ, Cutter Gang musel byť prepustený, pretože nebolo dostatok dôkazov na podporu ich zločinov a podvodov v kasíne. Netrvalo dlho a na Filipínach boli opäť vzatí do väzby, len aby opäť unikli z rúk úradov. To, kde sú dnes, nie je známe – možno míňajú nelegálne získané peniaze a sú šťastne navždy?

Podvody v kasíne sa dejú, ale s malými šancami na úspech

Na záver by sme chceli zdôrazniť, že offline a online kasínové podvody sa vyskytujú dodnes. Miesta na celom svete však implementujú arzenál opatrení, aby zabezpečili, že sa im takéto veci nikdy nestanú. Ak si nie ste istí, postupujte podľa jasných ukazovateľov bezpečného a licencovaného kasína a okrem vašich možností šťastia sa nebudete mať čoho obávať.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...