Najlepšie kasína

Pravidlá rulety

Jedná sa o jednoduchú hru, a preto sú pravidlá rulety veľmi jednoduché. Pomocou roletového kolesa, ktoré je rozdelené na 37 alebo 38 číslovaných farebných políčok sa hrá ruleta.

Poznáme dva druhy rulety, a to Európsku a Americkú s dvojitou nulou. Do kolesa sa vhadzuje guľôčka, a hráči umiestňujú stávky na čísla v kolese. Tipujú kde guľôčka zastane. Môžu staviť viackrát a na viacero čísel, tým sa zvýši pravdepodobnosť výhry. Okrem kolesa je v hre ruletový stôl s plátnom, kde sa umiestňujú stávky. Pred roztočeným kolesa hráči umiestnia a môžu ešte umiestňovať svoje stávky počas točenia kolesa na jednotlivé čísla. Krupier ohlási koniec hry a výherné číslo je to, na ktorom sa guľôčka zastaví.  Prehraté stávky si zoberie krupiér a víťazné stávky sa hráčom vyplatia.

Ruleta je zaujímavá najmä počtom a rôznorodosťou možných stávok. Princíp hry je rovnaký ale nemusíte staviť len na konkrétne čísla. Na výber máte široký výber stávok ako dvojčíslie, štvorčíslie, rad, parné, neparné, veľké, malé číslo a mnoho ďalších. Medzi hráčmi je obľúbené staviť si na farbu, na červenú alebo čiernu. Vidina zisku dvojnásobnej sumy láka mnohých hráčov a pritom sa stačí rozhodnuť iba medzi dvoma farbami.

Ako prebieha hracie kolo rulety?

1.     Vyberte si druh rulety, ktorý chcete hrať, a rovnako tak hracie pole.

2.     Uložte svoju stávku na stôl.

3.     Keď ukončíte svoje stávky, koleso sa začne točiť.

4.     Gulička sa zastaví na určitom čísle.

5.     Ak ste vyhrali, vaša výhra bude vyplatená na vašom účte v online kasíne automaticky a vy môžete oslavovať.

Bonus – systém a stratégia hry

Ruletový systém Martingale

Jeden z najznámejších systémov, ktorý dokonale kopíruje pravidlá rulety je ruletový systém Martingale, ktorý spočíva v zdvojnásobovaní svojich stávok. Vyinutý bol pre hru hod mincou, kde je jasne stanovený pomer výhry, a to 50% či 1/2. Svoje uplatnenie našiel aj v hre ruleta. Je to práve vďaka tomu, že na rulete existujú stávky, ktoré majú skoro rovnaký pomer výhry a prehry, a to napríklad stavenie si na farbu či párne alebo nepárne číslo.

Pri tomto systéme zachovávame systém násobenia svojich stávok. Poďme si povedať príklad, na ktorom systém Martingale spoznáte najlepšie:  

  1. Hráč stavil na farbu 10€  a svoju stávku na rulete prehrá
  2. Hráč stavil na farbu 20€  a svoju stávku na rulete prehrá
  3. Hráč stavil na farbu 40€  a svoju stávku na rulete prehrá
  4. Hráč stavil na farbu 80€  a svoju stávku na rulete vyhrá, a teda jeho zárobok činí 160€. Po spočítaní jeho prehier nám vychádza, že všetky svoje prehraté stávky vyhral naspäť a dokonca sa dostal ešte do plusových hodnôt o 10€

Viac o stratégiách či systémoch a pravidlách rulety sa dozviete aj TU. Chcete sa dozvedieť viac o kassíno hrách? Kliknite TU.

Zaujala vás táto stratégia a radi by ste si ju vyskúšali v priamom prenose, a to priamo v live kasíne? Zaregistrujte sa a získajte rôzny druhy bonusov ako vstupný bonus, bonus bez vkladu či iné bonusy.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...