Najlepšie kasína

Prečo bohatí ľudia hazardujú

Prečo bohatí ľudia hazardujú – príbeh o vzrušení a šťastí

Keď premýšľate o hazardných hrách, premýšľate o tom, že trafíte jackpot a nakoniec zbohatnete, je to tak? To pokladá otázku, prečo vlastne bohatí ľudia hazardujú. Už sú bohatí, tak prečo by riskovali svoje ťažko zarobené peniaze? Je niečo, čo nám všetkým chýba?

Odpoveď na to, prečo bohatí ľudia radi hazardujú, je dosť zložitá, pretože rôzni ľudia to robia z rôznych dôvodov. Prvá skupina na zvýšenie ich bohatstva, druhá skupina na vzrušenie a tretia jednoducho ako životný štýl, ktorý hazardný život predstavuje. Existuje však niečo, čo by ste sa mohli dozvedieť o hraní v kasíne od tých majetnejších? Myslíme si, že existuje.

Prečo hazardujú bohatí ľudia – dôvod

Prečo bohatí ľudia hazardujú? Je to jednoduché – inteligentní jedinci majú tendenciu nachádzať väčšie potešenie a vzrušenie z riskovania. Je to pre nich zábava. Riskovať pár tisíc dolárov nezlomí  žiaden bankový účet bohatých ľudí. A čo viac, hazardné hry pri vyšších stávkach zvyčajne prichádzajú s bohatými jedlami, nóbl nápojmi, bohatou atmosférou a celkovo skvelým životným štýlom.

 • Výherná hotovosť
 • Vzrušenie a zábava
 • Honosný životný štýl hazardných hier
 • Podstupovanie rizika

Veľké finančné ryby sú oveľa náchylnejšie riskovať ako priemerný človek. S najväčšou pravdepodobnosťou zbohatli tak, že tež riskovali – začali podnikať, investovali.

Top 10 spôsobov, ako bohatí hazardujú – ako to robia?

Hazardné hry sú súčasťou ľudskej prirodzenosti. Všetci riskujeme pre jednu alebo druhú vec. Bohatí ľudia však radi počítajú kurzy presnejšie. Môžu si tiež dovoliť prehrať a dôverovať svojmu vnútornému pocitu. Ako však vlastne hazardujú bohatí ľudia? Jednoducho. Idú na najlepšie slovenské hazardné stránky a začnú hrať.

Bohatí ľudia hazardujú iba z mnohých spôsobov, napríklad investovaním do firiem, akcií, rôznych aktív alebo dokonca zamestnancov. Je to riziko všade, kam dajú svoje peniaze. Aj keď ich majú v banke – nielenže banka môže skrachovať, ale volatilita v rôznych menách a inflácia môžu spôsobiť katastrofu. Tu je 10 najlepších spôsobov, ako bohatí ľudia radi hazardujú:

 • Investovanie do podnikania
 • Ruleta
 • Poker
 • Investovanie do akcií
 • Blackjack
 • Investície do nehnuteľností
 • Automaty
 • Investície do zamestnancov
 • Bankové peniaze
 • Losy

Možno ste si všimli, že existuje veľa online hazardných hier, ktoré bohatí ľudia radi hrajú. Namiesto hazardu s akciami niektoré veľké ryby uprednostňujú podanie jednej alebo dvoch stávok v rulete alebo jednoducho hrajú blackjack.

Možnosti ako si užiť hazardné hry, keď ste bohatí, je omnoho viac. Ako vidíte, bohatí ľudia hazardujú mnohými spôsobmi ako priemerný človek, hlavne preto, že si to môžu dovoliť.

Musíte byť bohatí, aby ste mohli hazardovať?

Ako si získate malé peniaze v Las Vegas? Idete tam s veľkým obnosom peňazí. Žarty bokom, na hazard nemusíte byť bohat, pokiaľ neplánujete významné investície do nehnuteľností alebo iného podnikania. Všetko, čo potrebujete vedieť, sú vaše limity a kedy prestať. Prehrať 20€ vám s najväčšou pravdepodobnosťou nejak významne rozpočet nevyprázdni, ale pozor, zastavte sa včas, pozor na nekonečné hranie, pri ktorom môžete prísť o celý majetok.

Naše odporúčanie je nikdy nesúťažiť s inými hráčmi, samozrejme okrem pokru. Niektorí si môžu dovoliť viac staviť a viac prehrať. Vytvorte si svoju vlastnú stávkovú stratégiu, ktorá zodpovedá vášmu bankrollu, a držte sa ho. Ak si nemôžete dovoliť staviť veľké peniaze, určite si nemôžete dovoliť stratiť veľké peniaze. Pamätaj na to!

 

Najbohatší hráči sveta

Môžeme stále hovoriť o spôsoboch, ktorými bohatí ľudia hazardujú celé dni, ale kto sú najbohatší stávkari na svete? Medzi najznámejších hazardných hráčov, ktorí zarobili stávkovaním, patria Bill Benter, Edward E. Thorp a Zeljko Ranogajec. Je dôležité spomenúť, že všetci zarobili stovky miliónov hlavne hraním blackjacku, stávkovaním na pretekoch a neuveriteľnými matematickými schopnosťami. Dvomi čestnými uznaniami sú Phil Ivey a Patrik Antonius – kolegovia, profesionálni hráči pokru.

Podľa príkladu bohatých hráčov

Je viac ako inšpiratívne vedieť, že ľudia zarobili peniaze len tak, že dôverovali svojmu vnútornému pocitu a hernej stratégii. Zarobiť miliardy zo sedenia na pohodlnej stoličke v kasíne sa javí ako vysnívaná práca, ale ich úsilie, schopnosti a odhodlanie netreba podceňovať. Existuje veľa ľudí, ktorí zbohatli z hazardných hier, ale je oveľa viac tých, ktorí sa zlomili.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...