Najlepšie kasína

Prečo je užitočné mať v online automatoch multiplikátory

Multiplikátory! Čo sú to a prečo ich potrebujeme? V prvom rade nie je na multiplikátoroch nič zložité a ak ste začiatočník, čoskoro zistíte, aké prospešné môžu byť. Online automaty s multiplikátormi vám v zásade poskytujú šancu zvýšiť vaše výhry. Výhry by ste mohli zdvojnásobiť alebo strojnásobiť; niektoré sloty môžu dokonca poskytnúť multiplikátor x10. V skratke; znásobia vaše výhry. Pretože existujú rôzne druhy multiplikátorov, presne na to sa dnes pozrieme.

Čo sú multiplikátory?

Každý rád vyhráva a ak máte k dispozícii online automaty s multiplikátormi, ste určite na správnej ceste. Aj keď online automaty v dnešnej dobe prinášajú vzrušujúce funkcie, jedným z najatraktívnejších je multiplikátor.

Multiplikátory majú kapacitu na zvýšenie vašich výhier a napriek tomu, že ich má veľa automatov, budete prekvapení, koľko z nich tiež nie. Ak teda hľadáte multiplikátory, vždy je vhodné najskôr skontrolovať výplatnú tabuľku.

Niektoré multiplikátory v online automatoch sú zrozumiteľnejšie než ostatné a niektoré hry vám presne ukazujú, ako sa vypočítavajú vaše výhry, zatiaľ čo iné nie. Niektoré multiplikátory zvýšia vašu celkovú výhru, zatiaľ čo iné budú fungovať ako multiplikátor vašich líniových stávok a celkových stávok.

Multiplikátory základnej hry

Multiplikátory v otočeních základných hier nie sú také bežné. Je dosť zriedkavé získať symboly multiplikátorov hracích automatov, keď nie ste vo funkcii alebo točení zadarmo, pokiaľ hra nemá funkciu náhodne spusteného multiplikátora nejakého druhu. Rozhodne to však neznamená, že sa nikdy nestretnete s hrou, ktorá ich nemá, a ak áno, je to vždy bonus.

Ak hráte automat s multiplikátorom základnej hry, znásobí hodnotu vašej výhernej línie akýmkoľvek multiplikátorom. Povedzme teda, že trafíte 5-krát svojho druhu, ktorý nesie multiplikátor x3; vyhráte trojnásobok sumy uvedenej na výplatnej tabuľke pre daný symbol. Celkovo sú veľmi jednoduché a pravdepodobne sa s nimi nestretnete tak často.

Multiplikátory zatočení zadarmo

Multiplikátory zatočení zadarmo – najbežnejší druh! A spravidla aj tie najštedrejšie. Niektoré automaty s multiplikátormi vám udelia náhodné multiplikátory, iné budú mať preddefinovaný multiplikátor. Niektorí vám dokonca môžu dovoliť vybrať si vlastný multiplikátor! Obvykle čím vyšší multiplikátor vyberiete, tým menej roztočení zadarmo získate.

Ak by ste napríklad hrali automat Mega Moolah Isis od spoločnosti Microgaming, užili by ste si multiplikátor x6 počas roztočení zadarmo. Takže všetky výhry, ktoré získate, budú vynásobené 6, čo vám dáva perfektnú šancu na vysnívaný zásah bez ohľadu na výšku vašej stávky.

Násobenie wild symbolov

Násobenie wild symbolov sú pravdepodobne druhým najobľúbenejším druhom multiplikátora, s ktorým sa môžete stretnúť. Je úplne bežné, že divoký symbol funguje ako multiplikátor, povedzme teda, že získate výhernú kombináciu, ktorá obsahuje aspoň jeden divoký symbol; táto výhra sa vynásobí jej multiplikátorom v závislosti od výplatnej tabuľky hry. Bežný multiplikátor wild symbolu je x2.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...