Najlepšie kasína

Recenzia – eTipos online casino

Donedávna spoločnosť Tipos vystupovala ako monopól na Slovenskom trhu, to však zmenila úprava legislatívy. K hrám dostupným v kasíne máte prístup 24 hodín denne.

  • Vstupný bonus: áno, bonus bez vkladu nie je možný
  • Možnosť vkladu: platobná karta, bankový prevod, vklad na pobočke, vklad cez SMS, Paysafecard, Tmobile platba
  • Možnosti výberu: bankový prevod, výber na pobočke, Skrill
  • Dostupný na systémoch: Windows, Mac, Linux, Android, iOS
  • Overenie účtu: online
  • Výrobcovia hier: SYNOT Games, Microgaming, Playson, Endorphina, Betinsight
  • Počet hier a automatov: 130 a viac

Registrácia vám zaberie chvíľku času, potrebné je overiť telefónne číslo, email, číslo občianskeho preukazu a vyplniť všetky osobné údaje. Overenie OP trvá zhruba dva dni, o to jednoduchší je potom prístup k ďalším hrám pomocou vlastného kódu a hesla.

Široká škála hier, ktorú Tipos ponúka je pre hráčov veľmi zaujímavá ponuka. Dominantnými hrami sú na webstránke hry od spoločnosti Synot Games.online kasíne nájdete klasické výherné automaty, stolové a kartové hry, videopoker či eŽreby. Automaty sú štandardne aj na eTipos.sk trojvalcové či päťvalcové s viacerými výhernými líniami. Hry sú ľahko ovladateľné, menšou nevýhodou môže byť grafické spracovanie niektorých hier, ktoré je možno až príliš jednoduché. Rovnako tak, ako aj pri konkurencii, tak aj na eTipos nájdeme veľmi obľúbenú hru videopoker. Ďalšia obľúbená hra, ktorá na eTipos nájdeme sú eŽreby, ktorých má Tipos pomerne dosť, a to až 18 rôznych druhov, ktorých ceny začínaju na 0,20€ a siahajú až do sumy 7€ s maximálnou možnou výhrou až 30 000€. Na stránke, okrem iného, nájdu hráči aj ruletové hry, európsku, francúzsku aj americkú.

Tak ako aj iné kasína, eTipos ponúka možnosť začiatočníkom vyskúšať si všetky hry zadarmo a odskúšať si ten, ktorý je pre nich ten najvhodnejší. Hráč sa tak môže dôkladne zoznámiť s hracím systémom a nemusí riskovať svoje vlastné peniaze. Nevýhodou v online kasíne eTipos je, že hry zadarmo sú obmedzené časovým limitom. Ak sa hráč rozhodne hrať za reálne peniaze, tak získava zaujímavé viaceré benefity zadarmo. Prvým z bonusov, ktorý hráč inkasuje je uvítací bonus, ktorý obdrží po registrácii a prvom vklade. Hráč získava pri prvom vklade 100% zo svojho vkladu, avšak iba do výšky 10€. Uvítací bonus pri prvom vklade je potrebné využiť do 30 dní, a to uskutočnením stávky alebo zahraním hry, inak nárok na uvítací bonus zaniká. Ak uskutočníte pri registrácii vklad viac ako 50€, môžete inkasovať uvítací bonus až do výšky 350€. Aby ste získali plnú sumu, musíte váš vklad aspoň 30krát pretočiť. Jeden z ďalších bonusov, ktorý eTipos ponúka je online bonus, ktorý získavajú stabilní hráči, ktorí získavajú body za hranie, ktoré môžu vymeniť za peniaze.

Mobilné kasíno

Mobilná aplikácia je súčasťou už každého seriózneho kasína a inak tomu nie je ani v prípade eTipos. Ich aplikácia ponúka jednoduché užívateľské rozhranie. Aplikácia je podporovaná operačnými systémami Android aj iOS a je dostupná zadarmo.

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...