Najlepšie kasína

Respin Joker

Autor: Apollo Games

Výhernosť (RTP): 94,4%

Téma automatu: ovocné symboly

Valce: 5-valcové

Jeden z pokusov vývojárov výherných automatov spojiť zdanlivo nespojiteľné žánre je i automat Turbo Slots. Apollo Games, český vývojár herných automatov, si tentokrát vybral klasiku, rokmi overenú ovocnú symboliku ale s novým prvkom, zasadili ju do futuristického, technológiami prepchatého prostredia. Ak vás bavia nevšedné spojenia, moderného s klasikou tak je tento výherný automat presne pre vás.

Výherný automat neprichádza so žiadnou prevratnou vecou a novinkami vo svete hazardných hier. Upúta však svojim nevšedným spojením, zaujímavým vizuálom, ktorý udrží vašu pozornosť. Po grafickej stránke je výherný automat skvelo spracovaný, čo sa dalo od Apollo Games aj očakávať. Chýba mu snáď len trochu viac dynamiky na valcoch ako pri výherných automatoch Pandora či Slot Birds, od rovnakého výrobcu.

Väčšina hráčov sa pri výherných automatoch zaujíma hlavne o bonusy, ktoré tieto hry ponúkajú. Apollo Games sa snažili na tento dôležitý bod myslieť i pri hre Turbo Slots. Nachádza sa tu WILD symbol, ktorý v tejto hre funguje až tromi spôsobmi. Po prvé je to žolík ako v každom inom výhernom automate a nahrádza symboly, ktoré chýbajú k zisku výhernej kombinácie. Druhým je Expandujúci WILD, ktorý sa jednoducho roztiahne na celý valec, na ktorom bol vytočený. Tretím je náhodný WILD symbol. Ten sa nemusí zobraziť na valcoch ale z boku na hraciu plochu napochoduje technologické čudo, ktoré si náhodne vyberie jeden symbol, prilepí sa naň a urobí z neho náhodný symbol. 

Originálny symbol WILD v tejto hre je veľkým lákadlom pre hráčov. Ak máte chuť vyskúšať niečo nové a zaujímavé je to práve tento automat Turbo Slots a navyše si ho môžete zahrať i zadarmo. Hra zadarmo ale i za normálne peniaze je možná v Online kasíne Tipsport, kde je kedykoľvek k dispozícií a na ako dlho len chcete. Stačí roztočiť valce a hra je vaša.

Čítajte si viac o online hrách v kasíne!

Pridajte Komentár

Čítajte viac podobných článkov...